قالب دیجی ناپ کامرس

قالبی جدید و زیبا ، برای فروشگاه ساز رایگان ناپ کامرس
ارائه کننده: ناپ فارسی
*
999,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

پیش نمایش فارسی از قالب دیجی کالا 

 


قالب دیجی‌ناپ، یک قالب زیبا و آشنا برای کاربران و صاحبان تجارت اینترنتی است. تیم ناپ‌فارسی با توجه به درخواست‌های مکرر مشتریان خود این قالب را توسعه داده و خدمت مشتریان خود تقدیم می‌کند.


این قالب، شکل ظاهری فروشگاه شناخته شده و موفق دیجی‌کالا را به همراه تمام امکانات پیشرفته nopCommerce در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.


در صورتی که قصد دارید قالبی مشابه فروشگاه دیجی‌کالا را برای فروشگاه ناپ‌کامرس خود داشته باشید، این گزینه‌ای مناسب برای شما خواهد بود.

 

ویژگی های قالب


قابلیت افزونه اسلایدر و اسلایدر چرخشی در قسمت های مختلف سایت در قسمت مدیریت با توجه به نیاز مشتری
امکان افزونه اسلایدر چرخشی بر اساس دسته بندی مختلف ، محصولات جدید ، پر فروش ها ، لیست دلخواه و ....
امکان افزودن ریبون بر روی محصول بر اساس جدید ترین ، درصد تخفیف ، محصولات نا موجود
فیلتر بر اساس ویژگی های محصول از جمله رنگ ، سایز و ....


توسعه و پیاده‌سازی توسط تیم ناپ‌فارسی.

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

مشخصات محصول
نام ویژگی مقدار ویژگی
نسخه نمایشی فارسی دارای نسخه نمایشی فارسی
پشتیبانی از زبان فارسی و راست به چپ بله
مشتریان ناپ فارسی
مطالب مرتبط محصول
آموزش نصب قالب فروشگاه nopCommerce

پلتفرم nopCommerce یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های فروشگاه ساز موجود در بازار تجارت الکترونیک است. از ویژگی‌های این پلتفرم می‌توان به منبع-باز (open-source) بودن، دارا بودن مجموعه‌ای از امکانات پیش‌فرض، توسعه‌دهندگان فعال و به روز و پشتیبانی قوی توسط تولیدکنندگان و توسعه دهندگان این پلتفرم اشاره کرد.


یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این پلتفرم که آن را از سایر پلتفرم‌های تولید شده بر اساس ASP.net جدا می‌کند، دارا بود بیش از 1,500 افزونه و 170 قالب (Theme) است.

 

اضافه کردن زبان فارسی به فروشگاه ناپ‌کامرس

یکی از قابلیت‌های پلتفرم فروشگاه ساز ناپ‌کامرس، پشتیبانی از سیستم چند-زبانی است. با استفاده از این سیستم مدیر فروشگاه می‌تواند چندید زبان برای فروشگاه خود تعریف کرده و فقط با بارگذاری فایل منابع زبان مورد نظر، تمام قسمت‌های کاربری و پنل مدیریتی را به آن زبان تغییر دهد.


همچنین مدیر فروشگاه می‌تواند قابلیت انتخاب و تغییر زبان فروشگاه را به کاربران فروشگاه بدهد تا هر کاربر بتواند زبان فروشگاه را متقابل با نیازهای خود تغییر دهد.

آموزش تغییر فونت قالب فروشگاه ناپ‌کامرس

یکی  از سؤالات پرتکرار صاحبان و مدیران فروشگاه، نحوه تغییر فونت قالب فروشگاه به مورد دلخواه است. نمایش متن‌های موجود در صفحات فروشگاه با فونت دلخواه صاحب فروشگاه فراینده ساده‌ای است که در این مقاله آموزش داده خواهد شد.