فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

دانلود ناپ کامرس

دانلود ناپ‌کامرس


ناپ‌کامرس یک پلتفرم فروشگاه ساز رایگان و منبع باز (Open Source) است که شما می‌توانید نسخه مرکزی (Core) این پلتفرم را از ناپ‌فارسی دریافت بفرمایید.
در حال حاضر آخرین نسخه قرار گرفته شده در سایت، نسخه 4.20 است. توجه داشته باشید که نسخه‌ها به صورت پیوسته به‌روزرسانی می‌شوند. برای دانلود سه فایل وجود دارد:


nopCommerce with source code:


این گزینه برای توسعه دهندگان ASP.net یا صاحبان فروشگاه‌های آنلاینی که قصد انجام تغییرات قابل توجهی در فروشگاه خود دارند و نیاز به دسترسی به منبع و کدهای پروژه دارند مناسب است. این نسخه را می‌توانید از لینک زیر دریافت بفرمایید.

لینک دریافت نسخه 4.20 (لینک هدایت به صفحه دانلود از سایت nopCommerce)

لینک دریافت نسخه 4.10


nopCommerce for web:


این گزینه برای صاحبان فروشگاه‌ای است که دانش تکنیکی کمتر دارند یا قصد ندارند که سیستم مرکزی (Core) ناپ‌کامرس را تغییر دهند. توجه داشته باشید که چون برای پلتفرم ناپ‌کامرس قابلیت تعریف و اعمال "Theme" وجود دارد، شکل ظاهری و به عبارت دیگر Front-end فروشگاه، حتی بدون دسترسی به کدهای منبع قابل تغییر است. این نسخه را می‌توانید از لینک زیر دریافت بفرمایید.

لینک محصول نسخه 4.20

لینک محصول نسخه 4.10

لینک محصول نسخه 4.0


nopCommerce – upgrade script:


این بسته امکان به‌روز رسانی ناپ‌کامرس موجود را به نسخه جدیدتر (در این نمونه از نسخه‌های قدیمی به 4.1) به وجود می‌آورد. این نسخه را می‌توانید از لینک زیر دریافت بفرمایید.

لینک دریافت نسخه 4.20 (لینک هدایت به صفحه دانلود از سایت nopCommerce)

لینک دریافت نسخه 4.10

لینک دریافت نسخه 4.0


برای فراگیری روش کامل نصب و پیاده‌سازی پلتفرم به لینک زیر مراجعه بفرمایید

آموزش قدم به قدم نصب ناپ‌کامرس