فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه‌های اینترنتی از به روزترین روش‌های گسترش تجارت است. در روش‌های سنتی، مشتریان صاحبان تجارت محدود به افرادی بودند که در محدوده فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های آن تجارت فعالیت می‌کردند. درصورتی که صاحبان تجارت قصد داشتند برد مشتریان خود را افزایش دهند، باید هزینه‌های سنگینی را به منظور افتتاح شعبه جدید از فروشگاه خود در منطقه‌ی مورد نظر متقبل می‌شدند.


اما با ورود به عرصه تجارت الکترونیک دیگر چنین موردی صادق نیست. صاحبان تجارت با استفاده از بستر وب می‌توانند محصولات و خدمات خود را به اطلاع برد وسیعی از مشتریان رسانده و از سراسر دنیا مشتری جذب کنند همچنین با کسب اطلاعات مشتریان خود در فروشگاه هزینه‌های تبلیغات بسیار کاهش پیدا کرده و سود صاحبان تجارت افزایش پیدا می‌کند.


برای ورود به عرصه تجارت الکترونیک، نیاز به ابزار مشخص و استانداردی است. مجموع این ابزار یک "فروشگاه اینترنتی" را به وجود می‌آورند. فروشگاه اینترنتی وسیله فعالیت صاحبان تجارت در بستر وب است و با استفاده از این وسیله آنها می‌توانند با مشتریان خود در ارتباط باشند و به فعالیت‌های تجاری خود بپردازند. در نتیجه کیفیت فروشگاه اینترنتی که توسط صاحبان تجارت استفاده می‌شود بسیار پر اهمیت است. این فروشگاه‌ها باید بر اساس آخرین استاندارد‌های جهانی تهیه شده باشند تا در نتایج موتورهای جستجوگر به نمایش درآیند و فروشگاه را به نظر مخاطب برساند. همچنین قابلیت افزایش کاربری و امکانات نیز یکی دیگر از ویژگی‌های مهم یک فروشگاه اینترنتی است. با بزرگ شدن یک فروشگاه و افزایش مشتریان آن، صاحبان فروشگاه نیاز به امکانات جدیدی پیدا خواهند که ممکن است در شروع کار یک فروشگاه به نظر صاحبان آن تجارت نرسیده باشد.


تیم ناپ‌فارسی با ارائه خدمات مربوط به ساخت فروشگاه‌های اینترنتی بر اساس پلتفرم nopCommerce تمام نیازهای صاحبان تجارت را برای ورود به عرصه تجارت الکترونیک بر طرف می‌کند. پلتفرم nopCommerce با داشتن چهار قابلیت اصلی یکی از بهترین گزینه‌های ممکن به منظور ورود به عرصه تجارت الکترونیک است.


1- دارا بودن صدها قالب متفاوت با قابلیت شخصی سازی.

یکی از اولین مواردی که مشتریان را به خود جذب می‌کند ظاهر یک فروشگاه است. ظاهری زیبا و منحصر به فرد به صاحبان تجارت کمک می‌کند تا فروشگاه خود را از سایر فروشگاه‌های دیگر متمایز کنند و در نتیجه فروش خود را افزایش دهند. فروشگاه‌های تولید شده توسط پلتفرم nopCommerce با دارا بودن صدها قالب متفاوت و زیبا به صاحبان تجارت این اجازه را می‌دهند تا تنها با چند کلیک ظاهر فروشگاه خود را تغییر دهند. همچنین تمام قالب‌های ارائه شده قابلیت شخصی‌سازی دارند و به صاحبان تجارت این اجازه را می‌دهند تا قالب را به هر صورتی که می‌خواهند تغییر دهند.


تم ناپ


2- توسعه یافته بر اساس تکنولوژی پیشرفته و به روز ASP.net Core.

پلتفرم nopCommerce بر اساس تکنولوژی پیشرفته و به روز ASP.net Core طراحی شده و توسعه پیدا کرده و همواره در حال به روزرسانی است. این موضوع باعث می‌شود تا فروشگاه‌های طراحی شده توسط این پلتفرم با آخرین استانداردهای وب همخوانی داشته باشند. نمایش در نتایج بالای موتورهای جستجو، بهینگی ساختار فروشگاه و پشتیبانی گسترده از مزایای استفاده از این پلتفرم است.


ASP.net Core


3- استفاده از ساختار افزونه به منظور گسترش قابلیت‌های فروشگاه.

یکی از قابلیت‌های مهم فروشگاه‌های ساخته شده توسط پلتفرم nopCommerce، قابلت افزایش امکانات با استفاده از نصب افزونه‌های جدید است. این قابلیت به صاحبان تجارت این اجازه را می‌دهد تا قابلیت‌ها و امکانات جدید را در کوتاه‌ترین زمان و با صرف کمترین هزینه‌ها به فروشگاه خود اضافه کنند. در حالت معمولی برای اضافه کردن یک قابلیت جدید به یک فروشگاه، ساختار فروشگاه باید تغییر پیدا کند و این امر نیازمند هزینه و زمان زیادی است، ولی فروشگاه‌های ساخته شده بر اساس پلتفرم nopCommerce با دارا بودن صدها هزار افزونه، تمام نیاز‌های مشتریان خود را در کوتاه‌ترین زمان برطرف می‌کند. از مهم‌ترین این افزونه‌ها می‌توان به درگاه‌های پرداخت بانک‌ها مختلف اشاره کرد.


افزونه و بانک


4- قابلیت‌های پیشرفته معرفی محصولات و محتوا به مشتریان.

فروشگاه‌های ساخته شده بر اساس پلتفرم nopCommerce به صورت پیش‌فرض دارای تمامی امکانات ساخت و معرفی محصولات و خدمات و همچنین ایجاد محتوای گوناگون مانند اخبار و وبلاگ است. صاحبان فروشگاه می‌توانند محصولات و خدمات خود را با تعریف ویژگی‌های گوناگون و قابل انتخاب توسط مشتری به همراه گالری تصاویر و نظرات و بررسی‌های مشتریان به وجود آورند. همچنین صاحبان فروشگاه می‌توانند با استفاده از امکاناتی نظیر اخبار و وبلاگ، موارد مورد نظر را به گوش مشتریان خود برساند و همچنین باعث افزایش رتبه فروشگاه خود در رتبه‌بندی جستجو‌های موتورهای جستجوگر شوند.


تولید محتوا

اطلاعات بیشتر: ناپ کامرس چیست؟

نظر خود را بیان کنید