فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

افزونه ردیابی علاقه مشتریان

با استفاده از این افزونه شما می‌توانید محصولات مورد علاقه کاربران خود را شناسایی کنید و تصمیمات بعدی خود را بر اساس این اطلاعات بگیرید.
480٬000 تومان

با استفاده از این افزونه، صاحب فروشگاه می‌تواند فروش محصولات خود را با به دست آوردن محصولات و خدمات موردعلاقه مشتریان افزایش دهد. این افزونه داده‌های آماری را درباره اینکه چه کاربری از محصولات بازدید کرده، به چه مدت آنها را بازدید کرده و چه محصولاتی را بازدید کرده است (فقط بازدید کرده است، خریداری نکرده است) در اختیار صاحب فروشگاه قرار می‌دهد. صاحب فروشگاه می‌تواند با استفاده از این داده‌ها متوجه شود که کدام محصولات بیشترین خواستار را بر اساس تعداد بازدید دارند و مشتریان او به چه محصولاتی علاقه‌مند هستند. بر اساس این داده‌های آماری صاحب فروشگاه می‌تواند تصمیمات آینده خود را با دانش بهتر از خواسته‌های مشتریان خود بگیرد، به عنوان مثال کاهش قیمت یک محصول یا ارسال پیشنهاد ویژه به گروهی از مشتریان. این داده‌های آماری می‌توانند در چهارچوب مشتریان، محصولات یا تمام فروشگاه دیده شود.


در ادامه دو نمونه از مزایای استفاده از این افزونه را برای شما خواهیم آورد:


نمونه1:


با استفاده از داده‌های آماری به دست آمده شما متوجه می‌شوید که یک محصول (به عنوان مثال یک مدل گوشی تلفن همراه) به تعداد قابل توجهی بازدید شده است و موردعلاقه کاربران شما است ولی تعداد فروش آن از تعداد بازدید کمتر است. به عبارت دیگر کاربران شما از این محصول خریداری نمی‌کنند. شاید علت این امر گران بودن محصول باشد. با استفاده از امکانات این افزونه شما متوجه می‌شوید که یک کاربر در طول یک دوره چند روزه، چندین بار از این محصول بازدید کرده است ولی آن را خریداری نکرده است. سپس شما تصمیم می‌گیرید که یک پیشنهاد ویژه برای این کاربر ارسال کنید تا او را به خرید تشویق کنید.

 


نمونه 2:


شما قصد اجرای یک حراج ویژه را در فروشگاه خود دارید. با استفاده از داده‌های به دست آماده شما می‌توانید تصمیم بگیرید که چه محصولاتی را در این حراج ویژه قرار دهید و به چه کاربرانی، فروش ویژه چه محصولی را به صورت مستقیم اطلاع دهید.

 

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

Nop One Page Checkout - صورتحساب یک صفحه

456٬000 تومان

ارسال پیام کوتاه - SMS ناپ کامرس

660٬000 تومان

پکیج محصولات ویژه (شگفت انگیز)

640٬000 تومان

پلاگین Smart SEO - سئو هوشمند

280٬000 تومان
مطالب مرتبط محصول
نصب و به‌روزرسانی افزونه‌های فروشگاه ناپ کامرس

در فرایند تولید افزونه برای پلتفرم‌های بزرگی مانند ناپ‌کامرس (nopCommerce) امکان وجود خطا به دلایل مختلف وجود دارد. این نوع خطاها معمولاً بعد از ارائه محصول به مشتریان در زمان استفاده مشخص می‌شوند. بعد از مشخص شدن خطاها، توسعه‌دهندگان افزونه اصلاحات لازم را اعمال کرده و نسخه جدیدی از افزونه را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

آموزش نصب پلاگین (افزونه)

فیلم آموزش نصب پلاگین در ناپ کامرس در ادامه مطلب قرار گرفت.

جهت استفاده از پلاگین های سایت از فیلم زیر استفاده کنید.