فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

افزونه لغو خودکار سفارش‌های پرداخت نشده

به روز رسانی و پاک نگه داشتن فهرست سفارش‌های فروشگاه و موجودی انبار.
460٬000 تومان

پیگیری وضعیت سفارش‌ها با استفاده از سیستم‌های پیش‌فرض قرار داده شده در پلتفرم ناپ‌کامرس (nopCommerce) کار دشواری می‌تواند باشد. این مورد در فروشگاه‌هایی که تعداد تراکنش‌های خرید و ثبت سفارش بالایی در طول روز دارند بسیار چشمگیرتر است. عمل ثبت سفارش باعث کسر شدن موجودی محصولات سفارش داده شده می‌شود و اگر سفارش‌های ثبت شده به صورت معلق باقی بمانند و حذف نشوند، موجودی انبار واقعی محصولات سفارش داده شده با موجودی نمایش داده شده در فروشگاه متفاوت خواهد بود. این تفاوت باعث ایجاد مشکل‌های متعددی در روند فعالیت و مدیریت فروشگاه خواهد شد. از طرفی پیگیری تک‌تک سفارش‌ها به صورتی دستی و حذف سفارش‌های رها شده کاری دشوار و زمان‌بر است.


صاحبان فروشگاه با استفاده از این افزونه می‌توانند سفارش‌های رها شده و به همان نسبت موجودی‌های کسر شده غیر واقعی را به صورت خودکار مدیریت کنند. افزونه، سفارش‌های رها شده‌ای که با شرایط تعیین شده مطابقت دارند را به صورت خود کار حذف می‌کند. در این صورت مقدار موجودی محصولات نیز به روز رسانی می‌شوند. صاحب فروشگاه می‌تواند با توجه به نحوه فعالیت فروشگاه افزونه را در پایان هر روز کاری یا در هر دوره زمانی دلخواه فعال کرده تا سفارش‌های رها شده حذف شوند. همچنین امکان تعریف زمان‌بند برای افزونه وجود دارد تا در زمان‌های مشخص شده افزونه به صورت خودکار سفارش‌های رها شده را حذف کند.


صاحب فروشگاه می‌تواند مشخص کند که افزونه فقط سفارش‌های رها شده با طول عمر مشخص شده و بیشتر را حذف کند و سفارش‌های رها شده دیگر را باقی بگذارد. همچنین امکان مطلع سازی مشتری از طریق ایمیل درباره حذف سفارش رها شده وجود دارد تا مشتریان احتمالی از دست نروند. محدود سازی حذف سفارش‌های بر اساس روش پرداخت نیز امکان‌پذیر است (برای مواردی که روش پرداخت در زمان تحویل محصول است و سفارش تا زمان تحویل معلق باقی می‌ماند).

 


امکانات افزونه:

- شخصی‌سازی دوره زمانی بین بررسی فهرست سفارش‌ها.

- حذف سفارش‌هایی که طول عمر آنها بیشتر از زمان مشخص شده باشد.

- امکان ارسال ایمیل به صاحبان سفارش‌های رها شده هنگام حذف سفارش.

- امکان اعمال محدودیت بر اساس روش پرداخت برای حذف سفارش‌ها.

 


ویژگی‌های افزونه:

پشتیبانی از نسخه‌های 4.00 تا 4.30 پلتفرم nopCommerce.

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

انتخاب تاریخ تحویل محصول توسط مشتری

1٬080٬000 تومان

محدود کردن روش های پرداخت

640٬000 تومان

مدیریت موجودی بر اساس ویژگی محصول

720٬000 تومان

افزونه دکمه خرید سریع (پرداخت سریع - BuyNow)

400٬000 تومان