فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

بهترین ویژگی های ناپ کامرس 4

بهترین ویژگی های ناپ کامرس 4

توسعه داده شده با Asp.Net Core 2.0

همانطور که قبلا اشاره شد، فروشگاه nopCommerce همواره با آخرین فن آوری سازگار است. تیم ناپ کامرس Asp.Net Core 2.0 را انتخاب کرد، زیرا یکی از آخرین فن آوری ها است و برای ساخت برنامه های کاربردی وب مدرن، به خوبی ساختار یافته و قابل گسترش است.

آپلود مستقیم تم و پلاگین

قابلیت های فروشگاه شما به طور گسترده ای وابسته به تم ها و پلاگین هایی است که شما استفاده می کنید. با این حال، روند استفاده از این تم و پلاگین nopCommerce در نسخه های قبلی با زحمت بود.

در نسخه جدید تم ها و پلاگین های شما با چند کلیک آپلود می شوند.

بهبود UI/UX در قسمت مدیریت

به عنوان یک صاحب فروشگاه، شما نیاز به مدیریت روشن و آسان برای استفاده دارید. با توجه به این موضوع، تیم nopCommerce پیشرفت قابل توجهی در رابط کاربری مدیر انجام داد.

یک تغییر قابل توجه این بود که وابستگی تنظیمات به هم بیان شده است. این از مزایای بسیار خوبی برخوردار است از آنجایی که شما می توانید از طریق آنها به راحتی متوجه شوید. (توضیحات در مطالب قبلی)

ذخیره  IP addresses مشتریان

داده های مشتری بسیار مهم است زیرا به شما کمک می کند تا بر اساس آن تبلیغات خود را استراتژی کنید. نسخه چهارم از nopCommerce اجازه می دهد تا شما را به جمع آوری یک بخش بسیار مهم از داده های مشتری، یعنی آدرس های IP را. با توجه به قوانین، این امر تنها در کشورهایی انجام می شود که در واقع مجاز است.

بهبود سرعت و کارایی

این یک واقعیت است که هر صاحب فروشگاه دوست دارد که فروشگاه خود را به صورت کارآمدتر و سریعتر اجرایی کند. تیم nopCommerce اطمینان داد که فروشگاه هایی که در فروشگاه nopCommerce 4.0 عرضه می شوند، بهبود چشمگیری در سرعت و عملکرد خود دارند.

نظر خود را بیان کنید