فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

اضافه کردن زبان فارسی به فروشگاه ناپ‌کامرس

اضافه کردن زبان فارسی به فروشگاه ناپ‌کامرس

یکی از قابلیت‌های پلتفرم فروشگاه ساز ناپ‌کامرس، پشتیبانی از سیستم چند-زبانی است. با استفاده از این سیستم مدیر فروشگاه می‌تواند چندید زبان برای فروشگاه خود تعریف کرده و فقط با بارگذاری فایل منابع زبان مورد نظر، تمام قسمت‌های کاربری و پنل مدیریتی را به آن زبان تغییر دهد.


همچنین مدیر فروشگاه می‌تواند قابلیت انتخاب و تغییر زبان فروشگاه را به کاربران فروشگاه بدهد تا هر کاربر بتواند زبان فروشگاه را متقابل با نیازهای خود تغییر دهد.


در این مقاله آموزش کوتاهی در رابطه با ایجاد زبان فارسی و دریافت فایل منابع زبان فارسی ارائه داده خواهد شد.

 


- دریافت فایل فارسی

تیم ناپ‌فارسی فایل منابع زبان فارسی فروشگاه ناپ‌کامرس را برای راحتی کاربران خود آماده کرده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از لینک فایل منابع زبان فارسی را دریافت کنید.

 


- ایجاد زبان فارسی در فروشگاه

برای ایجاد زبان فارسی به پنل مدیریتی فروشگاه مراجعه کنید. در منو تنظیمات، زیر منو زبان را انتخاب کنید. در این منو مدیر فروشگاه می‌تواند هر تعداد زبان را با نام دلخواه ایجاد کند.


فونت فارسی - منو


بر روی گزینه مورد جدید کلیک کنید تا زبان جدید را برای فروشگاه ایجاد کنید.


فونت فارسی - اضافه کردن زبان


در صفحه جدید باز شده، مدیر فروشگاه باید اطلاعات زبان مورد نظر را وارد کند. برای زبان فارسی اطلاعات را همانند تصویر زیر وارد کنید.


فونت فارسی - اطلاعات

 


بعد از ورود اطلاعات بر روی گزینه ذخیره کلیک کنید تا زبان با مشخصات وارد شده ایجاد شود. سپس بعد از ساخت زبان، در قسمت ویرایش زبان ساخته شده بر روی دکمه ورود منابع کلیک کنید. در این قسمت مدیر فروشگاه باید فایل دریافت شده را بارگذاری کند.


فونت فارسی - آپلود فایلفونت فارسی - ورود فایل

 


بعد از بارگذاری فایل منابع، زبان ایجاد و کامل شده است.

نظر خود را بیان کنید