فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

چند فروشگاهی یا چند فروشندگی

چند فروشگاهی یا چند فروشندگی

بعضی از دوستان در مورد چند فروشگاهی و چند فروشندگی سوالاتی داشتند که لازم دانستم در یک مطلب برای آنها توضیح دهم.

چند فروشگاهی در ناپ کامرس

این ویژگی برای دسته بندی محصولات در دامنه های منحصر به فرد مناسب است و مدیریت همه دسته ها در یک پنل مدیریت انجام می شود.

به صورت دیگر امکان تنظیم چندین دامنه برای هر فروشگاه وجود دارد و مشتری با ورود به هر دامنه محصولات ارائه شده در آن فروشگاه را مشاهده می کند.

همچنین مدیریت با اولویت بندی کسب و کار خود امکان دسته بندی فروشگاه های مختلف را خواهد داشت.

مدیریت با این سیاست کسب و کار خود را اولویت بندی کرده و امکان دسته بندی فروشگاه های مختلف را خواهد داشت. این سیاست مناسب برای ارائه محصول در موقعیت های جغرافیایی متفاوت مناسب است. برای مثال فروش با زبان های متفاوت یا با واحد پول متفاوت با پلن های مختلف بر اساس موقعیت جغرافیای افراد است.

محصول: پلاگین Store Locator (مناسب برای نمایش فروشگاه(ها) بر روی نقشه )

سیاست دیگری که چند فروشگاهی در ناپ کامرس به ارمغان می آورد امکان ارائه سرویس یا محصولات مختلف برای افراد خاص است. برای مثال فروشگاه شما قصد فروش لوازم آرایشی را دارد . اگر خانمی فروشگاه شما را پیدا کند و قصد خرید داشته باشد، وقتی ببیند شما فقط بر روی فروش محصولات آرایشی به صورت تخصصی کار می کنید راغب تر خواهد بود و در چشم مشتری به تخصص شما بیشتر اعتماد خواهد شد.

علاقه مردم به تخصص و تمرکز برروی تخصص خاص بیشتر از فروشگاه های عمومی ارائه کننده محصولات است.

امکان تنظیم تم ، محصولات ، دسته بندی ، فاکتور فروش و ....اختصاصی برای هر فروشگاه امکانپذیر است. مدیریت به همه فروشگاه ها دسترسی خواهد داشت.

چند فروشندگی در ناپ کامرس

این روش مانند فروشگاه بزرگی است که فروشندگان مختلف قصد ارائه محصول را دارند. و مدیران قصد ارائه سیاست های رقابتی جهت ارائه محصول بهتر و ارازان تر را دارند.

فروش محصول در قالب یک سایت است و هر فروشنده در پرتال خود به ارائه محصولات مختلف می پردازد. مدیر امکان افزودن n تعداد فروشنده و انتصاب بی نهایت محصول را به فروشنده دارد.

در این روش هر محصول به فروشنده ای مرتبط است و با خرید مشتری مستقیما برای فروشنده ایمیلی ارسال شده و توضیحات فروش و تعداد و در صورت لزوم آدرس خریدار ارسال می شود.(در ناپ کامرس امکان ویرایش قالب پیام ها وجود دارد.)

محصول: پیام کوتاه ناپ کامرس (امکان ارسال هنگام سفارش محصول برای مدیریت و فروشنده)

محصول: طراحی قالب ایمیل ناپ کامرس (امکان طراحی قالب برای تمامی ایمیل های ارسالی)

مدیر می تواند کنترل دسترسی را برای فروشندگان مختلف در سطوح مختلف تنظیم کند. برای مثال امکان انتشار وبلاگ و خبر و محصول و ....

چند فروشگاهی و چند فروشندگی

امکان استفاده هم زمان از هر دو ویژگی بالا به صورت همزمان در ناپ کامرس فراهم است.

در این روش امکان ارائه محصولات در دامنه ها یا ساب دامین های مختلف توسط فروشندگان مختلف فراهم است.

این سیاست مناسب برای ارائه چندین فروشگاه مختلف به چندین فروشنده است جهت مدیریت فروشگاه های مختلف یا نمایندگی های فروش مختلف است.

محصول: پلاگین چند فروشگاهی - چند فروشندگی (مناسب برای انتصاب فروشندگان به فروشگاه ها)

نظر خود را بیان کنید