فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

فرم ساز ناپ کامرس

با این فرم ساز در زمان خود صرفه جویی کنید. امکان تعریف فیلد ها با ساختارهای متفاوت می باشد. فرم های مختلف را در ناپ کامرس پیاده سازی کنید.
*
700,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

ساخت آسان فرم‌های شخصی‌سازی شده


به آسانی فرم‌های دلخواه خود را بدون نیاز به گذاشتن زمان زیاد موردنیاز برای ساخت فرم‌ها به روش دستی، بسازید. این افزونه به شما امکان ساخت فرم‌های استاندارد و فرم‌های "تب" (Tab) دار را می‌دهد. این افزونه با پشتیبانی از Bootstrap قادر به ساخت فرم‌های معمولی پاسخ گرا است و همچنین از مجموعه وسیعی از کلاس‌های CSS استفاده می‌کند تا گزینه‌های فراوانی را برای طراحی فرم‌ها در اختیار شما قرار دهد. این افزونه همچنین از Knockout.js برای سیستم‌های اعتبار سنجی خود استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات موردنیاز صاحب فروشگاه به او ارسال خواهد شد. از اعتبارسنجی‌های ساده همانند ساختار ورودی داده‌ها در فیلدها تا حالت‌های پیچیده‌تر از اعتبار سنجی.


مدیریت ساده داده‌ها


هر فرم دارای صفحه‌ای جداگانه برای مشاهده داده‌های ارسال شده بین فروشگاه و فرم است. با این قابلیت صاحب فروشگاه به آسانی می‌تواند در قالب یک صفحه popup تمام اطلاعات وارد شده به هر فرم را جدا از فرم‌های دیگر مشاهده کند. این افزونه از خروجی این داده‌ها در قالب Excel نیز پشتیبانی می‌کند.


ایمیل‌های شخصی‌سازی شده


سیستم‌های اعلان خود را با رنج وسیعی از گزینه‌های در دسترس تنظیم کنید. امکان انتخاب ارسال ایمیل‌های خارج از سیستم یا داخل سیستم، انتخاب آدرس دریافت کننده به صورت پویا، کنترل موضوع و محتوای ایمیل متناسب با محتوای هر فرم از جمله قابلیت‌های این افزونه هستند. این افزونه همچنین از سیستم قرار دادن "توکن" (Token) در محتوای ایمیل را پشتیبانی می‌کند تا پیام‌های شخصی‌سازی شده‌ای را برای مشتریان شما تولید کند. این افزونه از اعلان پویای دریافت کنندگان ایمیل براساس لیست‌های آبشاری یا گزینه‌های قابل فعال کردن نیز پشتیبانی می‌کند. همچنین این افزونه امکان نمایش اطلاعات فشرده شده ایمیل‌ها را به صورت جدول برای شما فرام می‌آورد.


اسناد پر جزئیات


شاید ساخت فرم‌های مختلف با استفاده از این افزونه برای شما دشوار به نظر برسد، ولی برای راحتی حال مشتریان و جلوگیری از ایجاد سردرگمی، اسناد معرفی و توضیح جزئیات مختلف و تنظیمات این افزونه نیز تهیه شده و در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تمام تنظیمات در این اسناد وجود دارند هر چند که از تمام این موارد در یک فرم استفاده نخواهد شد. همچنین نمونه‌ کدهای JSON نیز در این اسناد برای استفاده و رجوع نیز وجود دارد.


امکانات فرم ساز ناپ کامرس

امکان تعریف فیلدها با انواع مختلف

امکان تعریف فرم های مرحله به مرحله (wizard)

امکان تب بندی صفحات

امکان تعریف اعتبارسنجی های مختلف بر روی فیلد ها

ذخیره سازی اطلاعات در بانک اطلاعاتی

امکان ارسال ایمیل بعد از تکمیل فرم

امکان استفاده از recapcha

استفاده از Bootstrap

و......

قابل ارائه برای نسخه 4.0 و 4.10 و 4.20 ناپ کامرس می باشد.

تصویر دوم - شامل نمایش اعتبارسنجی شماره موبایل می باشد.

تصویر سوم -  نمایش فیلد های مختلف جهت استفاده

برچسب‌های محصول
مشتریان ناپ فارسی