فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

افزونه فرم ساز ناپ کامرس

ساخت فرم‌های ورود اطلاعات با استفاده از المان‌های پویا (قابل تغییر) برای صفحات مختلف فروشگاه.
*
1٬240٬000 تومان

این افزونه به صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی ناپ‌کامرس (nopCommerce) این امکان را می‌دهد تا برای صفحات مختلف فروشگاه‌های خود، فرم‌های ورود اطلاعات با فیلدها و المان‌های گوناگون ایجاد کنند. با استفاده از این افزونه و ترکیب فیلدها از انواع مختلف (فیلد متنی، فیلد انتخاب تاریخ، فیلد آپلود فایل، فیلد متنی چند سطری، گزینه‌های انتخابی و گزینه‌های انتخابی فقط خواندنی) صاحبان فروشگاه می‌توانند اطلاعات و درخواست‌های مشتریان و کاربران فروشگاه‌های خود را به راحتی دریافت کنند و برای آینده فروشگاه خود تصمیم گیری کنند.


یکی دیگر از استفاده‌های این افزونه این است که به صاحبان فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا فرم‌های ورود اطلاعات صفحاتی مانند "تماس با ما" را با فرم دلخواه خود جایگزین کنند. در این صورت صاحبان فروشگاه می‌توانند اطلاعات اضافه‌ای که ممکن است به صورت پیش‌فرض در یک فرم وجود نداشته باشد را با استفاده از این افزونه دریافت کنند.


یکی از مزیت‌های بزرگ این افزونه، طراحی آسان فرم‌های دلخواه است. صاحب فروشگاه ابتدا در بخش "ویژگی‌های فرم پویا" انواع ویژگی‌های و فیلدهای مورد نظر خود را که قصد دارد در فرم‌های مختلف استفاده کند تعریف می‌کند. تعریف این فیلدها بسیار آسان بوده و تنها با انتخاب نوع فیلد، نام فیلد و مقادیر قابل انتخاب فیلد انجام می‌شود.

 

ویژگی‌های فرم


سپس در بخش "فرم پویا (قابل تغییر)" صاحب فروشگاه می‌تواند یک فرم جدید را با انتخاب فیلدهای (ویژگی‌های) که از قبل ساخته شده بودند و صاحب فروشگاه قصد دارد در این فرم قرار دهد و ورود اطلاعات لازم جهت انتخاب صفحه نمایش و ناحیه ابزارکی نمایش فرم، ایجاد کند. به عبارت ساده‌تر، بعد از ایجاد فهرستی از فیلدها (ویژگی‌ها) صاحب فروشگاه فقط باید مشخص کند که چه فرمی با چه فیلدهایی (ویژگی‌هایی) و در چه صفحه‌ای به نمایش درآید.

 


در این صورت صاحبان فروشگاه می‌توانند به راحتی و به تعداد نامحدود، با توجه به نیاز‌های خود فرم‌های ورود اطلاعات ایجاد کنند تا مشتریان فروشگاه بتوانند درخواست‌ها و سفارش‌های خاص خود را در این فرم‌ها وارد کرده و به دست صاحبان فروشگاه برسانند.

 

 


امکانات افزونه:

- ایجاد تعداد نامحدودی فرم در صفحات مختلف فروشگاه.

- امکان قرار دادن چندین فرم در یک صفحه.

- امکان قرار دادن چندین فرم در یک ناحیه ابزارکی.

- امکان استفاده از چندین ناحیه ابزارکی مختلف جهت نمایش فرم انتخابی.

- پشتیبانی از قابلیت چند-فروشگاهی.

- قابلیت ایجاد پاسخ خودکار برای فرم‌ها.

- امکان استفاده از Captcha برای فرم‌های طراحی شده جهت جلوگیری از اسپم.

- ذخیره فرم های تکمیل شده توسط مشتری در بانک اطلاعاتی و قابل نمایش برای مدیریت

- امکان خروجی اکسل از فرم های تکمیل شده

- پشتیبانی از فیلدهای متنی، فیلدهای انتخاب تاریخ، فیلدهای آپلود فایل، فیلدهای متنی چند خطی، فیلدهای گزینه‌های انتخابی، فیلدهای گزینه‌های انتخابی فقط خواندی، فیلد‌های آبشاری، فیلد‌های انتخاب رنگ و فیلدهای تصویر.

 


ویژگی‌های افزونه:

پلتفرم nopCommerce (ناپ‌کامرس).