فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

قالب فروشگاهی ویرتم ناپ کامرس

بسیار کاربردی و مدرن برای فروشگاه های آنلاین است. اگر می خواهید مزایای محصولات خود را به طور کامل ارائه دهید ، این قالب مناسب برای شما است.
ارائه کننده: ناپ فور یو
*
1,000,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

دمو قالب ناپ کامرس

قالب ویرتم برای فروشگاه‌های اینترنتی ایجاد شده توسط فروشگاه ساز ناپ‌کامرس (nopCommerce)، یک قالب مدرن و منحصر به فرد در بین مجموعه قالب‌های فروشگاهی ناپ‌کامرس (nopCommerce) می‌باشد. در طراحی این قالب، به زیبایی، به روز بودن و کاربرپسندی اهمیت ویژه‌ای داده شده است. قالب ویرتم، با ارائه مجموعه‌ای از قابلیت‌های گوناگون به منظور ارائه ظاهری زیبا، کاربرپسند و پاسخگرا (Responsive) نظر مشتریان فروشگاه را به خود جلب کرده و باعث افزایش احتمال فروش می‌شود. همچنین در طراحی این قالب از Bootstrap 4 استفاده شده است که این امر از قابل نمایش بودن فروشگاه در هر صفحه نمایشی اطمینان کسب خواهد کرد.نمونهامکانات قالب:


قابلیت نمایش صفحات طراحی شده به شکل بنرهای تبلیغاتی در صفحه اصلی فروشگاه: این قالب به صاحبان فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا صفحات شخصی‌سازی شده را در قالب بنرهای تبلیغاتی در صفحه اول فروشگاه به نمایش در آورند که نقش بسیار قابل توجهی در جذاب بودن ظاهر فروشگاه خواهند داشت.بنربخش محصولات پرفروش: قالب ویرتم بخش جداگانه‌ای را با طراحی زیبا و مدرن به منظور نمایش محصولات پرفروش در نظر گرفته است که به صاحبان فروشگاه کمک خواهد کرد تا محصولات مهم فروشگاه خود را به بهترین شکل ممکن به نظر مشتریان رسانده و احتمال فروش را تا حد ممکن افزایش دهند.پرفروشنمایش‌های گوناگون قالب: این قالب با استفاده از ابزار موجود، به صاحبان فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا از بین دو حالت پیش‌فرض "تمام صفحه" و "جعبه‌ای" (Container) یک شیوه نمایش کلی را برای فروشگاه خود انتخاب کنند. همچنین صاحبان فروشگاه می‌توانند رنگ‌های اصلی قالب را تغییر دهند.تغییر ظاهر

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
پشتیبانی از زبان فارسی و راست به چپبله
مشتریان ناپ فارسی