فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

قالب Avenue

قالب Avenue برای فروشگاه‌های بر اساس پلتفرم ناپ‌کامرس (nopCommerce)، یک قالب مدرن با ظاهری زیبا، تمیز و ساختار روشن است.
تولید کننده: ناپ تمپلیت
808٬000 تومان

قالب Avenue برای فروشگاه‌های بر اساس پلتفرم ناپ‌کامرس (nopCommerce)، یک قالب مدرن با ظاهری زیبا، تمیز و ساختار روشن است. این ویژگی‌ها باعث میشود تا نظر مشتریان در اولین برخورد با فروشگاه جلب شده و بازخوردی مثبت از فروشگاه در نظر مشتری به وجود آید.

 

 

قالب Avenue

این قالب به همراه افزونه‌های زیر ارائه خواهد شد:


Nop Ajax Filters, Nop Anywhere Sliders, Nop JCarousel, Nop Mega Menu, Nop Quick View, Nop Quick Tabs, Nop Ajax Cart, Nop Instant Search, Nop Cloud Zoom, Nop Product Ribbons, Nop Rich Blog, Nop Smart Product Collections, Nop Sale of the Day

مشخصات محصول
نام ویژگی مقدار ویژگی
پشتیبانی از زبان فارسی و راست به چپ بله
برچسب های محصول
مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

درگاه پرداخت زرین پال

رایگان

پلاگین پرداخت در محل ناپ کامرس

رایگان
مطالب مرتبط محصول
آموزش تغییر فونت قالب فروشگاه ناپ‌کامرس

یکی  از سؤالات پرتکرار صاحبان و مدیران فروشگاه، نحوه تغییر فونت قالب فروشگاه به مورد دلخواه است. نمایش متن‌های موجود در صفحات فروشگاه با فونت دلخواه صاحب فروشگاه فراینده ساده‌ای است که در این مقاله آموزش داده خواهد شد.

آموزش نصب قالب فروشگاه nopCommerce

پلتفرم nopCommerce یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های فروشگاه ساز موجود در بازار تجارت الکترونیک است. از ویژگی‌های این پلتفرم می‌توان به منبع-باز (open-source) بودن، دارا بودن مجموعه‌ای از امکانات پیش‌فرض، توسعه‌دهندگان فعال و به روز و پشتیبانی قوی توسط تولیدکنندگان و توسعه دهندگان این پلتفرم اشاره کرد.


یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این پلتفرم که آن را از سایر پلتفرم‌های تولید شده بر اساس ASP.net جدا می‌کند، دارا بود بیش از 1,500 افزونه و 170 قالب (Theme) است.