فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

تایید محصولات فروشنده توسط مدیریت

با این افزونه در صورتی که محصولی توسط فروشنده (vendor) ایجاد و ویرایش شود، حتما توسط مدیریت باید تایید شود تا در سایت نمایش داده شود.
تولید کننده: ناپ فارسی
656,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

اگر شما در فروشگاه خود از فروشندگان مستقل استفاده می‌کنید، این افزونه برای شما بسیار مهم است.

یکی از قابلیت‌های کارآمد و پراستفاده در فروشگاه‌های آنلاینی که با پلتفرم nopCommerce طراحی شده‌اند، قابلیت "چند-فروشندگی" است. با این قابلیت صاحب فروشگاه می‌تواند با فروشندگان خارج از فروشگاه خود توافق کند تا آنها محصولات خود برای عرضه در فروشگاه آنلاین قرار دهند. بدین ترتیب صاحب فروشگاه لازم نیست که عرضه کننده تمام محصولات موجود در فروشگاه باشد و درعین‌حال رنج وسیعی از محصولات در فروشگاه قرار خواهد گرفت.


در صورتی که چندین فروشنده در فروشگاه شما فعالیت می‌کنند و محصولات خود را برای فروش قرار می‌دهند، شما به عنوان صاحب فروشگاه نیاز دارید تا از محصولات قرار گرفته شده در فروشگاه خود اطلاع کسب کنید و مطمئن شوید که این محصولات مطابق استانداردهای شما هستند و در غیر این صورت امکان حذف این محصولات را داشته باشید.


این افزونه به مدیر فروشگاه این امکان را می‌دهد تا در صورتی که فروشندگان محصول جدیدی را در فروشگاه قرار دهند و / یا محصولات قبلی خود را ویرایش کنند، این تغییرات اول برای مدیر فروشگاه ارسال شود و در صورت تأیید او، تغییرات اعمال شوند.

قابل ارائه برای ناپ کامرس 4.00 و 4.10  و4.20 و 4.30 - 4.40 می باشد.

مشتریان ناپ فارسی
مطالب مرتبط محصول
ناپ کامرس 4.10 - ویژگی های فروشنده

یکی از ویژگی های خوبی که در ناپ کامرس 4.10 اضافه شده است امکان افزودن ویژگی های دلخواه به فروشندگان است.

این امکان قبلا در قسمت مشتری ها وجود داشته است.

چند فروشگاهی یا چند فروشندگی

بعضی از دوستان در مورد چند فروشگاهی و چند فروشندگی سوالاتی داشتند که لازم دانستم در یک مطلب برای آنها توضیح دهم.

مزیت استفاده از قابلیت ارسال توسط فروشنده (drop shipping) در فروشگاه‌های اینترنتی

ایجاد انبار و جمع‌آوری موجودی محصولات و سپس اقدام به فروش رساندن محصولات یکی از روش‌های سنتی فروش محصولات در فروشگاه‌های اینترنتی است ولی این روش همواره دارای خطرات خاص خود است و همواره باعث ایجاد هزینه‌های فراوان برای صاحبان فروشگاه می‌شود.

آموزش استفاده از قابلیت چند-فروشندگی پلتفرم ناپ‌کامرس (نکات تکمیلی)

یکی از قابلیت‌های بسیار مهمی که فروشگاه ساز ناپ‌کامرس (nopCommerce) به صورت پیش فرض به کاربران خود ارائه می‌دهد، قابلیت "چند-فروشندگی" است. قابلیت چند-فروشندگی مانند تمام قابلیت‌های دیگر یک فروشگاه ساز ممکن است برای افرادی که به تازگی قصد استفاده از این قابلیت را دارند کمی گیج کنند باشد.