فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

تایید محصولات فروشنده توسط مدیریت

با این افزونه در صورتی که محصولی توسط فروشنده (vendor) ایجاد و ویرایش شود، حتما توسط مدیریت باید تایید شود تا در سایت نمایش داده شود.
تولید کننده: ناپ فارسی
656,000 تومان

اگر شما در فروشگاه خود از فروشندگان مستقل استفاده می‌کنید، این افزونه برای شما بسیار مهم است.

یکی از قابلیت‌های کارآمد و پراستفاده در فروشگاه‌های آنلاینی که با پلتفرم nopCommerce طراحی شده‌اند، قابلیت "چند-فروشندگی" است. با این قابلیت صاحب فروشگاه می‌تواند با فروشندگان خارج از فروشگاه خود توافق کند تا آنها محصولات خود برای عرضه در فروشگاه آنلاین قرار دهند. بدین ترتیب صاحب فروشگاه لازم نیست که عرضه کننده تمام محصولات موجود در فروشگاه باشد و درعین‌حال رنج وسیعی از محصولات در فروشگاه قرار خواهد گرفت.


در صورتی که چندین فروشنده در فروشگاه شما فعالیت می‌کنند و محصولات خود را برای فروش قرار می‌دهند، شما به عنوان صاحب فروشگاه نیاز دارید تا از محصولات قرار گرفته شده در فروشگاه خود اطلاع کسب کنید و مطمئن شوید که این محصولات مطابق استانداردهای شما هستند و در غیر این صورت امکان حذف این محصولات را داشته باشید.


این افزونه به مدیر فروشگاه این امکان را می‌دهد تا در صورتی که فروشندگان محصول جدیدی را در فروشگاه قرار دهند و / یا محصولات قبلی خود را ویرایش کنند، این تغییرات اول برای مدیر فروشگاه ارسال شود و در صورت تأیید او، تغییرات اعمال شوند.

 

قابل ارائه برای ناپ کامرس 4.00 و 4.10  و4.20 و 4.30 - 4.40 می باشد.

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

افزونه محاسبه کمیسیون فروشنده

660,000 تومان

NOP PUSH NOTIFICATION

560,000 تومان

محدود کردن روش های پرداخت

640,000 تومان

مدیریت موجودی بر اساس ویژگی محصول

720,000 تومان