فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

قالب فروشگاهی گاردن ناپ کامرس

بسیار کاربردی و مدرن برای فروشگاه های آنلاین است. اگر می خواهید مزایای محصولات خود را به طور کامل ارائه دهید ، این قالب مناسب برای شما است.
ارائه کننده: ناپ فور یو
*
875,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

دمو قالب ناپ کامرس

قالب گاردن برای فروشگاه‌های اینترنتی ایجاد شده توسط فروشگاه ساز ناپ‌کامرس (nopCommerce)، یک قالب با طراحی شاداب و سرزنده در بین مجموعه قالب‌های فروشگاهی ناپ‌کامرس (nopCommerce) می‌باشد. در طراحی این قالب، استفاده از رنگ‌های شاد و دلنواز به منظور جلب نظر مشتریان بیشترین اهمیت را داشته. همین امر باعث می‌شود تا محصولاتی که در این قالب قرار داده می‌شوند، حس تازگی و جذابیتی خاصی داشته باشند.


در طراحی این قالب از المان‌های جدید با قابلیت‌های منحصر به فرد استفاده شده است که نمونه آن در قالب دیگری استفاده نشده است و به قالب ظاهری منحصر به فرد می‌دهد. از بین المان‌های جدید اضافه شده می‌توان به اسلایدر اصلی با طراحی و قابلیت بخش بندی به همراه متن جداگانه اشاره کرد.نمونهاسلایدر اصلی فروشگاه با طراحی جدید:

طراحی جدید برای اسلایدر اصلی فروشگاه، به صاحبان فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا قالب اصلی فروشگاه را به چندین بخش جداگانه بخش‌بندی کرده و برای هر بخش تصاویر و متون جداگانه مشخص کنند. در نمایش متن‌های هر بخش از انیمیشن‌های زیبا استفاده شده است.اسلایدربخش اطلاع‌رسانی با طراحی جدید:

قرار دادن بخش اطلاع‌رسانی از امکانات، ویژگی‌ها یا هر مورد مشابه دیگر فروشگاه در صفحه اول فروشگاه به منشور نمایش زیبا و کاربرپسند این موارد.اطلاعات

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
پشتیبانی از زبان فارسی و راست به چپبله
مشتریان ناپ فارسی