فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

قالب فروشگاهی فرنیچر ناپ کامرس

بسیار کاربردی و مدرن برای فروشگاه های آنلاین است. اگر می خواهید مزایای محصولات خود را به طور کامل ارائه دهید ، این قالب مناسب برای شما است.
ارائه کننده: ناپ فور یو
*
700,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

دمو قالب ناپ کامرس

قالب فرنیچر برای فروشگاه‌های اینترنتی ایجاد شده توسط فروشگاه ساز ناپ‌کامرس (nopCommerce)، یک قالب با طراحی زیبا و دلنشین در بین مجموعه قالب‌های فروشگاهی ناپ‌کامرس (nopCommerce) می‌باشد. در طراحی این قالب، در عین حفظ ظاهری زیبا و ساده اهمیت ویژه‌ای به جزئیات داده شده است تا مشتریان فروشگاه احساس دلنشینی را از جستجو در فروشگاه و خرید خود داشته باشند. این قالب با استفاده از Bootstrap 4 طراحی شده است که سبب می‌شود ظاهری پاسخگرا (Responsive) و کاربرپسند را در تمامی پلتفرم‌های نمایشی (کامپیوتر شخصی یا PC، لپ‌تاپ، تبلت و گوشی همراه) در اختیار صاحبان فروشگاه و کاربران قرار دهد. همچنین این قالب دارنده بالاترین امتیازهای ممکن در ابزارهای رتبه سنجی، بهینگی و در دسترس بودن سایت‌های اینترنتی است.امکانات قالب:


بخش‌ دارای پس‌زمینه موازی: این قالب بخشی با پس‌زمینه موازی را در اختیار صاحبان فروشگاه قرار خواهد داد تا صاحبان فروشگاه بتوانند مهم‌ترین دسته‌بندی یا محصول موجود در فروشگاه خود را به بهترین و جذاب‌ترین شیوه ممکن به مشتریان خود نمایش دهند.اسلایدر موازسیبخش پیشنهادهای مهم: با استفاده از این قالب صاحبان فروشگاه می‌توانند بخش‌های "پرفروش‌ترین‌ها" و "محصولات پیشنهادی برای شما" را به صورت بخش جداگانه در صفحه اول فروشگاه به نمایش درآورده تا محصولات مهم برای مشتریان به سادگی در دسترس باشند.مهم ترینابزارها و افزونه‌های موجود در قالب:


- قالب فرنیچر: قالب زیبا و پاسخگرا (Responsive) به منظور راه‌اندازی انواع فروشگاه‌های اینترنتی.قالب- افزونه نمایش سریع (QuickView).


- افزونه بازاریابی خودکار (Marketing Automation).


- افزونه منو سریع (QuickMenu).


- افزونه فیلترهای سریع (QuickFilter).

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
پشتیبانی از زبان فارسی و راست به چپبله
مشتریان ناپ فارسی