فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

خدمات به‌روزرسانی پلتفرم NopCommerce

پلتفرم nopCommerce از به‌روزترین پلتفرم‌های تجارت الکترونیک "منبع باز" (open-source) بر اساس فناوری به‌روز ASP.net است. این پلتفرم یک راه‌حل مناسب، کارآمد و بهینه با امکانات فراوان برای صاحبان تجارت است. چه کسانی که قصد ورود به عرصه تجارت الکترونیک را به‌تازگی گرفته‌اند و چه کسانی که در این عرصه حضور داشته‌اند، می‌توانند با هزینه به‌صرفه با این پلتفرم تجارت خود را توسعه دهند.
تولید کننده: ناپ فارسی
تماس برای قیمت

معرفی بروزرسانی ناپ کامرس:

 

پلتفرم nopCommerce  از به‌روزترین پلتفرم‌های تجارت الکترونیک "منبع باز" (open-source) بر اساس فناوری به‌روز  ASP.net  است. این پلتفرم یک راه‌حل مناسب، کارآمد و بهینه با امکانات فراوان برای صاحبان تجارت است. چه کسانی که قصد ورود به عرصه تجارت الکترونیک را به‌تازگی گرفته‌اند و چه کسانی که در این عرصه حضور داشته‌اند، می‌توانند با هزینه به‌صرفه با این پلتفرم تجارت خود را توسعه دهند.

 

پلتفرم  nopCommerce  به صورت مداوم در حال به‌روزرسانی است که نه تنها امکانات و بهینگی این پلتفرم را افزایش می‌دهد، بلکه مشکلات و حفره‌های امنیتی موجود که در نسخه‌های قبلی شناسایی نشده بودن را نیز برطرف می‌کند.

 

به‌روزرسانی پلتفرم به تنهایی کار ساده‌ای است، ولی درصورتی که این پلتفرم دارای افزونه‌های متعدد باشد و شخصی‌سازی شده باشد، به‌روزرسانی آن می‌تواند کاری دشوار و وقت گیر باشد که نیاز به آگاهی و تخصص داشته باشد.

 

 confused worker

 

 

ما در ناپ‌فارسی این خدمات را برای شما فراهم می‌کنیم. در صورتی که شما از نسخه‌های قدیمی  nopCommerce   استفاده می‌کنید و قصد به‌‌روز‌رسانی را دارید، ولی از تخصص لازم بهره‌مند نیستید، شما می‌توانید از متخصصان ما استفاده بفرمایید. ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن وب‌سایت شما را به‌روزرسانی کرده و مشکلات به وجود آمده از این به‌روزرسانی را مدیریت و رفع خواهیم کرد.

 

 nopcommerce upgrade