فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

افزونه افزایش سرعت و بهینگی فروشگاه

با استفاده از این افزونه صاحب فروشگاه قادر خواهد بود سرعت لود شدن فروشگاه خود را افزایش داده و باعث رضایت مشتری شود.
750,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

کاربرد افزونه:

نرم‌افزارهایی که بر اساس تکنولوژی ASP.net ساخته می‌شوند معمولاً پروژه‌های سنگینی هستند. این امر باعث می‌شود تا در صورتی که محصولات موجود در فروشگاه‌ها و پلتفرم‌هایی که بر اساس nopCommerce پیاده‌سازی شده‌اند افزایش یابند، امکان کاهش سرعت لود شدن فروشگاه به وجود آید.


این افزونه به شما کمک خواهد کرد تا سرعت و بهینگی فروشگاه خود را افزایش دهید و در نتیجه آن رضایت مشتریان خود را جلب کنید.

پلتفرم nopCommerce از سیستم Entity Framework برای واکشی اطلاعات از پایگاه داده استفاده می‌کند. این سیستم برای برنامه‌نویسی بسیار مناسب است زیرا به برنامه‌نویسان این اجازه را می‌دهد تا برای چندین پایگاه داده از یک کد استفاده کنند (به طور مثال برای پایگاه داده‌های MSSQL، Oracle، MySQL و...). در نتیجه بهینگی و کارآمدی به ازای راحتی و قابلیت کاربرد در چندین پایگاه داده از بین می‌رود. پلتفرم nopCommerce دستورات C# (Linq) را برای واکشی اطلاعات محصولات، دسته‌بندی‌ها و... تولید می‌کند. Entity Framework این دستورات را به دستورات SQL (TSQL) تبدیل می‌کند. استفاده از Entity Framework برای ساخت دستورات SQL از کدهای ساده، کارآمد و مفید است ولی برای کدهای پیچیده، دستورات غیر بهینه و غیر کارآمد تولید خواهد شد، به طور مثال در موقعیت‌هایی که واکشی اطلاعات از 2 الی 3 جدول با شرایط زیاد باشد، دستوارت SQL تولید شده از کد، غیر بهینه خواهد بود. Entity Framework این دستورات سنگین را به MSSQL Server می‌فرستد. MSSQL Server این دستورات را دریافت می‌کند و بر اساس این دستورات "پرس‌وجوهای" SQL را تولید می‌کند تا با استفاده از این پرس‌وجوها اطلاعات لازم را از جداول واکشی کند. در صورتی که این دستورات دریافتی سنگین باشند، MSSQL امکان بهینه‌سازی این دستورات را ندارد. درنتیجه مشکل در دو موضوع به وجود می‌آید:

- تولید دستورات SQL در Entity Framework

- واکشی اطلاعات در MSSQL Server


در صورتی که اطلاعات موجود در پایگاه داده فروشگاه بزرگ نباشد، مشکل خاصی مشاهده نخواهد شد ولی با افزایش سایز اطلاعات و جداول پایگاه داده و پیچیده شدن پرس‌وجوهای درخواستی، مشکلات کاهش سرعت فروشگاه به چشم خواهد خورد. در این افزونه، مکانیسم‌های پیش‌فرض برای واکشی اطلاعات حذف شده و با پرس‌وجوهای ذخیره شده در پروسیژرهای پایگاه داده جایگزین خواهند شد. پایگاه داده از این پرس‌وجوهای بهینه شده برای واکشی اطلاعات استفاده خواهد کرد.


یکی دیگر از تغییرات داده شده برای بهبود کارایی، کاهش لود داده‌های اضافی است. افزونه سعی می‌کند تا تمام اطلاعات را در سمت سرور فیلتر کند.
تغییر دیگر در این افزونه بازنویسی صفحات دسته‌بندی‌ها، تولیدکنندگان و فروشندگان است. پلتفرم برای لود هر صفحه برای قسمت‌های مختلف خود، درخواستی جدا به پایگاه داده ارسال می‌کند. این افزونه این درخواست‌ها را تغییر داده و در قالب یک درخواست به پایگاه داده ارسال می‌کند که بسیار مهم است.


توجه:

افزونه باعث افزایش سرعت فروشگاه می‌شود، ولی پلتفرم باید از MSSQL در سمت سرور استفاده کند. امکان استفاده از پایگاه داده دیگری وجود ندارد.


توجه:

افزایش سرعت به اندازه داده‌های موجود در فروشگاه ارتباط دارد.

ویژگی‌ها:

پشتیبانی از نسخه‌های 3.90، 4.00، 4.10 و 4.20 - 4.30 پلتفرم nopCommerce.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به توضیحات انگلیسی محصول مراجعه فرمایید .

مشتریان ناپ فارسی