فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

خدمات ناپ‌فارسی

ارائه بهترین خدمات در زمینه تولید، توسعه، راه‌اندازی و پشتیبانی برای تمامی محصولات بر اساس پلتفرم nopCommerce.

 
ما در ناپ‌فارسی تلاش می کنیم بهترین خدمات را در زمینه فروشگاه ساز nopCommerce را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. با استفاده از این خدمات، صاحبان تجارت که قصد دارند به دنیای تجارت الکترونیک وارد شوند، می‌توانند با هزینه‌ای به صرفه فروشگاه آنلاین خود را به صورت کاملاً آماده به کار تحویل بگیرند. همچنین صاحبان فروشگاه آنلاین که بر اساس nopCommerce طراحی شده‌اند می‌توانند از خدمات به‌روزرسانی، بهینه‌سازی و خدمات مشابه دیگر ما استفاده کنند.


خدمات قابل ارائه توسط متخصصان ناپ‌فارسی

بهینه‌سازی کارایی nopCommerce
تولید و توسعه افزونه‌های nopCommerce
تولید و توسعه قالب‌های سفارشی nopCommerce
تولید و توسعه اپلیکیشن‌های تلفن همراه nopCommerce
ساخت فروشگاه‌های آنلاین در کمترین زمان
انجام عملیات سفارش سازی پلتفرم nopCommerce
انتقال اطلاعات به پلتفرم nopCommerce
خدمات به‌روزرسانی پلتفرم nopCommerce به نسخه‌های جدیدتر
ادغام سیستم‌های موجودی انبار سازمان با سیستم موجودی انبار پلتفرم nopCommerce
ادغام سیستم‌های حسابداری و صورتحساب سازمان با سیستم‌ حسابداری و صورتحساب پلتفرم nopCommerce
ادغام ERP و CRM
ادغام CDN
خدمات پشتیبانی و نگهداری از وب‌سایت‌های بر اساس nopCommerce

 


1- بهینه‌سازی کارایی nopCommerce:

 

ما در ناپ‌فارسی خدمات بهینه‌سازی فروشگاه‌های آنلاین بر اساس nopCommerce را به صاحبان فروشگاهان ارائه می‌دهیم. این بهینه‌سازی‌ها هم در سطح قالب و Front-End فروشگاه انجام می‌شود تا فروشگاه با ظاهری زیباتر و با سرعت بیشتر ظاهر شود و هم در سطح نرم‌افزار تا از منابع در دسترس سمت سرور به صورت بهینه استفاده شود و در هزینه‌های صاحبان فروشگاه صرفه‌جویی شود.

 

- بهینه‌سازی Front-End برای فروشگاها بر اساس nopCommerce

در بهینه‌سازی Front-End برای فروشگاه‌ها بر اساس nopCommerce، تلاش بر این است تا تجربه بازدید کنندگان فروشگاه را با کاهش زمان بارگذاری صفحات فروشگاه، بهبود داده شود. در صورتی که فروشگاه شما در بارگذاری صفحات خود مشکل داشته و زمان زیادی را برای نمایش صفحات خود نیاز دارد، این بهینه‌سازی برای شما سودمند خواهد بود.

 

- بهینه‌سازی سطح نرم‌افزار nopCommerce

در بهینه‌سازی سطح نرم‌افزار تلاش بر این است تا زمان مورد نیاز برای پردازش داده‌های ورودی سرور کاهش یابد و در نتیجه مدت زمان انتظار برای برگرداندن نتیجه به سمت کاربر کاهش یابد. از طرفی در استفاده از منابع سیستم نیز صرفه‌جویی می‌شود. اگر صفحات فروشگاه شما در زمان مناسب بارگذاری شده ولی زمان پاسخ گیری از سرور طولانی است، این بهینه‌سازی برای شما سودمند خواهد بود. از تکنیک‌هایی که برای این امر استفاده می‌شود می‌توان به aggressive caching  و غیرفعال کردن امکاناتی که از آنها استفاده نمی‌شوند اشاره کرد.

 


2- تولید و توسعه افزونه‌های nopCommerce:

 

یکی از خاصیت‌های مهم پلتفرم nopCommerce امکان استفاده از ماژول‌ها و افزونه‌های گوناگون است که به کاربران و صاحبان فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا بدون نیاز به تغییر سیستم مرکز nopCommerce هر نوع قابلیت و امکانات جدید را به فروشگاه خود اضافه کنند. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت ایجاد نیاز جدید در فروشگاه خود، بدون نیاز به تغییر سیستم مرکزی فروشگاه، آن نیاز را با اضافه کردن افزونه جدید برطرف کنید. ما در ناپ‌فارسی افزونه‌های فراوانی را به منظور رفع نیازهای شما طراحی کرده‌ایم و درصورتی که نیاز به افزونه جدید برای فروشگاه خود دارید که در مجموعه افزونه‌ها یافت نمی‌شود، امکان ساخت این افزونه نیز وجود دارد.


فهرستی از مواردی که تیم ناپ‌فارسی در ساخت افزونه برای آنها تجربه دارند:
- افزونه‌های درگاه پرداخت
- افزونه‌های درگاه ارسال
- افزونه‌های درگاه پیامک
- افزونه‌های آگهی
- جستجو همراه با پیشنهاد
- افزونه CDN
- افزونه پرسش و پاسخ (FAQ)
- افزونه موقعیت فروشگاه در Google Map
- افزونه‌های پنل کاربری


3- تولید و توسعه قالب‌های سفارشی nopCommerce:

 

ما در ناپ‌فارسی با استفاده از تکنیک‌های به روز و متخصصان با تجربه، قالب‌های سفارشی با طرح‌های منحصر به فرد را برای فروشگاه‌های شما تولید می‌کنیم. با استفاده از تکنیک‌های HTML5/CSS3 و jQuery ما قادر خواهیم بود تا فروشگاه شما را به همان شکلی دربیاوریم که شما می‌خواهید. همچنین مجموعه‌ای از قالب‌های آماده با قابلیت‌های شخصی‌سازی نیز برای انتخاب و استفاده در فروشگاه ما وجود دارد.


4- تولید و توسعه اپلیکیشن‌های تلفن همراه nopCommerce:

 

تحقیقات نشان می‌دهد که مشتریان و خریداران الکترونیک ترجیح می‌دهند تا از تلفن‌های همراه خود برای جستجو و خرید محصولات استفاده کنند. هر شخص به طور متوسط 16 بار در روز از شبکه‌های اجتماعی خود بازدید می‌کند، در صورتی که فروشگاه شما دارای اپلیکیشن تلفن همراه باشد این امکان به وجود می‌آید تا این اشخاص نیز از فروشگاه شما بازدید کرده و خرید کنند.
ما در ناپ‌فارسی برای فروشگاه‌هایی که بر اساس nopCommerce طراحی شده‌اند، اپلیکیشن‌های تلفن همراه طراحی و پیاده‌سازی می‌کنیم.  در صورتی که شما صاحب فروشگاه آنلاین بر اساس nopCommerce هستید و قصد دارید تا برای فروشگاه خود اپلیکیشن تلفن همراه نیز داشته باشید، با استفاده از خدمات ما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به خواسته‌های خود برسید. یکی از مزایای استفاده از خدمات ما، همخوانی پلتفرم اپلیکیشن و فروشگاه است. این امر باعث می‌شود که بدون نیاز به ایجاد تغییر در پلتفرم فروشگاه خود و صرف وقت زیاد برای وارد کردن مجدد اطلاعات فروشگاه به اپلیکیشن، نسخه‌های Android و IOS فروشگاه شما راه‌اندازی شوند.


5- ساخت فروشگاه‌های آنلاین در کمترین زمان:

 

یکی دیگر از خدمات ما کمک به صاحبان تجارت‌های جدید است که قصد ورود به عرصه تجارت الکترونیک را دارند. ما با استفاده از تجربیات خود در زمینه راه‌اندازی فروشگاه‌های آنلاین برای تجارت‌های گوناگون، به شما کمک خواهیم کرد تا برای تجارت خود یک سامانه آنلاین ارائه خدمات به دست آورید.
متخصصان ما با دریافت شرح مختصری از فعالیت‌های تجاری شما، تمام نیازهای سامانه و فروشگاه آنلاین شما را شناسایی کرده و سامانه‌ای کامل با تمام امکانات مورد نیاز برای شروع کار در اختیار شما قرار خواهند داد. راه‌اندازی، نصب، پیکربندی، ورود اطلاعات نمونه دسته‌بندی‌ها، افزونه پیامک، تست بارگذاری، افزونه‌های مدیریت ارسال، افزونه درگاه‌های پرداخت، تنظیم عملکرد، ارائه سندهای آموزشی، طراحی و تولید افزونه‌هایی که مختص تجارت شما است و... از جمله امکاناتی است که در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا سامانه آنلاین شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با کامل‌ترین امکانات آماده استفاده باشد.


6- انجام عملیات سفارش سازی پلتفرم nopCommerce:

 

شخصی‌سازی پلتفرم nopCommerce یکی دیگر از خدمات ناپ‌فارسی است. در صورتی که تجارت شما نیاز به اعمال تغییرات در سیستم مرکزی پلتفرم nopCommerce داشته باشد، متخصصان ما می‌توانند این تغییرات را با بالاترین استانداردها اعمال کنند.
یکی از نمونه‌های سفارش سازی پلتفرم، فروشگاه آنلاین Lobels است که از تجربیات متخصصان ناپ‌فارسی برای راه‌اندازی سامانه خود استفاده کرده‌اند.


7- انتقال اطلاعات به پلتفرم nopCommerce:

 

با استفاده از خدمات ما بدون نگرانی از دست دادن اطلاعات مهم خود به پلتفرم به‌روز و قدرتمند nopCommerce مهاجرت کنید.
ما به صاحبان تجارتی که از سامانه‌ها و فروشگاه‌های آنلاین که بر اساس پلتفرم‌های غیر از nopCommerce طراحی شده‌اند، استفاده می‌کنند و اکنون قصد دارند به پلتفرم nopCommerce مهاجرت کنند کمک می‌کنیم تا اطلاعات موجود در سامانه‌های قبلی خود را (مانند مشتریان مهم، محصولات و جزئیات سفارش‌ها) به سامانه‌های جدید خود انتقال دهند.


8- خدمات به‌روزرسانی پلتفرم nopCommerce به نسخه‌های جدیدتر:

 

 

استفاده از آخرین نسخه‌های یک نرم‌افزار بسیار پراهمیت است. با استفاده از نسخه‌های به‌روز یک نرم‌افزار نه تنها از امکانات جدید ارائه شده بهره‌مند می‌شوید، بلکه نرم‌افزار شما با امنیت و سرعت بالاتری فعالیت خواهد کرد. nopCommerce به صورت مداوم در حال به‌روز شدن است و اعمال این به‌روزرسانی‌ها بسیار مهم است تا امنیت رسانه و فروشگاه شما تضمین شود.
در صورتی که شما از تخصص‌های لازم بهره‌مند نباشید اعمال این به‌روزرسانی‌ها می‌توانند کار دشواری باشد. متخصصان ما به شما کمک می‌کنند تا فروشگاه خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به روش درست به‌روزرسانی کنید.
متخصصان ما در ناپ‌کامرس با داشتن تجربیات فراوان اطمینان حاصل خواهند کرد که فروشگاه‌های صاحبان تجارت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون از دست رفتن اطلاعات به نسخه‌های جدید به‌روزرسانی شوند و ناهمگونی‌های به وجود آمده از این به‌روزرسانی‌ها بین پلتفرم و افزونه‌های موجود را رفع می‌کنند.


9- ادغام سیستم‌های موجودی انبار سازمان با سیستم موجودی انبار پلتفرم nopCommerce:

همگام‌سازی جزئیات موجودی انبار و محصولات با اطلاعات موجود در فروشگاه یک مسئله مهم است. ما در ناپ‌فارسی اطمینان کسب می‌کنم تا همگام سازی سیستم‌های موجودی انبار سازمان شما با سیستم موجودی انبار پلتفرم به بهترین نحو انجام شود تا شما بتوانید اطلاعات و جزئیات مورد نظر محصولات خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهید.


10- ادغام سیستم‌های حسابداری و صورتحساب سازمان با سیستم‌ حسابداری و صورتحساب پلتفرم nopCommerce:

ما در ناپ‌فارسی به صاحبان تجارت کمک می‌کنیم تا سیستم‌های حسابداری و صورتحساب سازمان خود را با سیستم‌ حسابداری و صورتحساب پلتفرم nopCommerce ادغام کرده و یک سیستم جامع و خودکار به وجود آورند. این امر نه تنها باعث سهولت مدیریت صاحبان تجارت می‌شود، بلکه به مشتریان شما تجربه خرید رضایت بخشی را ارائه می‌دهد.


11- ادغام ERP و CRM:

 

متخصصان ما در ناپ‌فارسی به شما کمک می‌کنند تا سیستم CRM و ERP سازمان خود را با سامانه و فروشگاه nopCommerce خود ادغام کنید.
تجارت‌های بزرگ اطلاعات دسته‌بندی محصولات خود را در سیستم‌های ERP خود دارند و نیاز دارند تا این اطلاعات را با استفاده از روش‌های ادغام سازی در فروشگاه‌های آنلاین خود در اختیار کاربران قرار دهند.
همچنین متخصصان ما به شما کمک می‌کنند تا سیستم‌های CRM خود را با سامانه آنلاین پلتفرم nopCommerce ادغام کنید. در این صورت شما امکان ردیابی تمام تقابل‌ها با مشتریان خود مانند ساخت مخاطب، ساخت عوامل دارای پتانسیل حراج، سفارش‌ها و درخواست‌های پشتیبانی را دارید.
چنین ادغام سازی‌های به دو روش امکان‌پذیر هستند، Push و Pull. متخصصان ما توانایی ادغام سازی سیستم‌های ERP و CRM سازمان شما با پلتفرم nopCommerc، به هر دو روش را دارند.


12- ادغام CDN:

 

متخصصان ما در ناپ‌فارسی به شما کمک می‌کنند تا در صورت تمایل سیستم‌های CDN را با سامانه و فروشگاه آنلاین خود ادغام کنید. سیستم‌های CDN به شما کمک می‌کنند تا سامانه و فروشگاه آنلاین هم از پهنای باند کمتری استفاده کنند و هم از منابع سخت‌افزاری سرور به صورت بهینه استفاده کنند.


13- خدمات پشتیبانی و نگهداری از وب‌سایت‌ها بر اساس nopCommerce:

 


در دنیای تجارت آنلاین، در دسترس بودن سامانه و فروشگاه آنلاین در هر زمان و به جا گذاشتن احساس خوشایند در خاطر مشتریان بسیار مهم است. خدمات نگهداری و پشتیبانی فروشگاه‌ها نیز از جمله خدمات قابل ارائه توسط ناپ‌فارسی است.

 


خدمات نام‌برده شده تنها بخشی از فعالیت‌های ما در ناپ‌فارسی است. ما در تمام مراحل ورود به عرصه تجارت الکترونیک در کنار شما هستیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.