فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

افزونه تضمین کمترین قیمت(Price Match)

در دنیای رقابتی تجارت الکترونیک که کاربران و مشتریان می‌توانند قیمت محصولات مشابه را در چندین فروشگاه چک کرده و فروشگاه با کمترین قیمت را برای خرید انتخاب کنند، این افزونه به صاحب فروشگاه این امکان را می‌دهد تا بتواند با فروشگاه‌های دیگر رقابت کند.
420,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

در دنیای رقابتی تجارت الکترونیک که کاربران و مشتریان می‌توانند قیمت محصولات مشابه را در چندین فروشگاه چک کرده و فروشگاه با  کمترین قیمت را برای خرید انتخاب کنند، این افزونه به صاحب فروشگاه این امکان را می‌دهد تا بتواند با فروشگاه‌های دیگر رقابت کند.


این افزونه به مشتریان این امکان را می‌دهد تا درصورت مشاهده محصول مشابه قرار گرفته شده در فروشگاه با قیمت کمتر، این موضوع را به اطلاع صاحب فروشگاه برساند تا او بتواند تصمیمی مناسب را برای ادامه فروش محصول بگیرد. با این قابلیت صاحب فروشگاه همیشه یک قدم از رقیبان خود جلوتر خواهد بود.
با این افزونه گزینه اضافه کردن دکمه "چک کردن قیمت" (Price Match) در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در صفحه محصولات خود قرار دهید.


امکانات


شما می‌توانید یک دکمه "چک کردن قیمت" (Price Match) به صفحات محصولات خود اضافه کنید تا به مشتریان خود این توانایی را بدهید تا وجود قیمت‌های کمتر در فروشگاه‌های دیگر برای محصول مشابه را به صاحب فروشگاه گزارش دهند.

امکانات


زمانی که مشتری دکمه "چک کردن قیمت" (Price Match) را کلیک کند، فرمی برای او به نمایش درمی‌آید تا جزئیات اطلاعات تماس خود، آدرس URL فروشگاه رقیب و قیمت اعلام شده از طرف رقیب را وارد کنند.

امکانات


گزینه اعلان از طریق ایمیل نیز در دسترس است. صاحب فروشگاه می‌تواند تنظیم کند که ایمیل فقط به او، فقط به فروشندگان فروشگاه یا به هر دو فرستاده شود. زمانی که درخواست چک کردن قیمت توسط مشتری ارسال شود، این ایمیل به افراد مشخص شده ارسال خواهد شد.

امکانات


یک مقدار تخفیف براساس قیمت شما و قیمت ارائه شده توسط رقیبان شما به صورت خودکار تولید می‌شود.

امکانات


صاحب فروشگاه می‌تواند یک درخواست را به صورت دستی تأیید کرده یا گزینه تائید خودکار را فعال کند.

امکانات


صاحب فروشگاه می‌تواند قابلیت چک کردن قیمت را برای کاربران مهمان نیز فعال کند.

امکانات


افزونه از قابلیت فروشندگان مستقل در یک فروشگاه  به صورت کامل پشتیبانی می‌کند. در این حالت درخواست‌های چک کردن قیمت هر محصول برای فروشنده همان محصول ارسال می‌شود، نه برای صاحب فروشگاه.

امکانات


مشخصات فنی افزونه


- پشتیبانی از نسخه‌های 4.0 تا 4.30 پلتفرم ناپ‌کامرس

- طراحی پاسخ‌گرا

- پشتیبانی از چندفروشگاهی و چندفروشندگی

- پشتیبانی از زبان‌های راست به چپ

- فایل‌های Razor قابل تغییر هستند

- قابلیت بومی‌سازی به طور کامل و استفاده با هر زبان

- تست شده بر روی تمامی مرورگرهای بزرگ و مطرح

- پشتیبانی از ابزارک‌ها (Widget)

- قابلیت اعمال قالب دلخواه

- نصب و مدیریت آسان از پنل مدیریت

مشتریان ناپ فارسی
مطالب مرتبط محصول
مدیریت قیمت محصولات فروشگاه ناپ کامرس

قیمت محصولات فروشگاه اینترنتی یکی از مهم‌ترین مقادیری است که باید همواره به روز باقی بماند. مدیریت این مقادیر می‌تواند کار دشواری باشد، مخصوصاً در مواردی که فروشگاه‌های اینترنتی دارای فهرست بزرگی از محصولات باشند. در ادامه برخی از روش‌های مدیریت مؤثر قیمت‌های محصولات فروشگاه را با استفاده از برخی از ابزارهای پیش‌فرض پلتفرم ناپ‌کامرس و افزونه‌ها معرفی خواهیم کرد.

نصب و به‌روزرسانی افزونه‌های فروشگاه ناپ کامرس

در فرایند تولید افزونه برای پلتفرم‌های بزرگی مانند ناپ‌کامرس (nopCommerce) امکان وجود خطا به دلایل مختلف وجود دارد. این نوع خطاها معمولاً بعد از ارائه محصول به مشتریان در زمان استفاده مشخص می‌شوند. بعد از مشخص شدن خطاها، توسعه‌دهندگان افزونه اصلاحات لازم را اعمال کرده و نسخه جدیدی از افزونه را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

آموزش نصب پلاگین (افزونه)

فیلم آموزش نصب پلاگین در ناپ کامرس در ادامه مطلب قرار گرفت.

جهت استفاده از پلاگین های سایت از فیلم زیر استفاده کنید.