فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

متاسفم - این محصول دیگر در دسترس نیست

افزونه مزایده فروشگاه ساز ناپ کامرس

این افزونه به شما این توانایی را می‌دهد تا در فروشگاه آنلاین خود مزائده‌های آنلاین ساخته تا مشتریان شما بر روی محصولات مشخص شده قیمت گذاشته و در مزائده شرکت کنند. روشی مناسب جهت افزایش درآمد و محدوده فعالیت فروشگاه.
660,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

افزونه مزائده ناپ کامرس


مزائده‌های آنلاین در دوره اخیر بسیار فراگیر شده است. هر کاربر و مشتری دنبال بهترین قیمت ممکن برای محصول مورد نظر خود است. بسیاری از صاحبان فروشگاهای آنلاین نیز تمایل به راه‌اندازی بخش "مزائده آنلاین" را دارند. با این افزونه شما نیز می‌توانید به راحتی در فروشگاه ناپ کامرس خود این بخش را فعال کنید. شما می‌توانید چندیدن مزائده را در فروشگاه خود به راه‌بیندازید.


امکانات افزونه:


1-سیستم مزائده آنلاین

مزائده آنلاین خود را با استفاده از افزونه مزائده ناپ کامرس فعال کنید. این افزونه به شما و تجارت شما یک راه بهینه به منظور فروش محصولات خود در یک سیستم مزائده را می‌دهد. در دوره اخیر، مزائده یک روش پر اهمیت در بحث بازاریابی است. محققان بازاریابی به این نتیجه رسیده‌اند که مزائده باعث افزایش 50% فروش می‌شود. مشتریان علاقه‌مند هستند تا در این مزائده‌ها شرکت کرده برای محصولات پیشنهاد قیمت بگذارند.


2-قبول کردن پیشنهاد مشتریان

افزونه مزائده ناپ فارسی قیمت‌های پیشنهادی مشتریان را قبول و برای استفاده‌های آینده ذخیره می‌کند. هنگامی که زمان تعیین شده برای یک مزائده به پایان می‌رسد، درصورتی که قیمت‌های پیشنهادی به حداقل قیمت مشخص شده توسط صاحب فروشگاه یا بیشتر از آن برسد، سیستم به صورت خودکار پیشنهاد مشتریان را قبول کرده و مزائده را به پایان می‌رساند.


3- راه‌اندازی چندید مزائده در یک زمان

افزونه مزائده ناپ فارسی به گونه‌ای طراحی شده است که به صاحب فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا در هر زمان بتواند در فروشگاه خود چندین مزائده را به صورت هم‌زمان برگزار کند. این امر موجب افزایش سود فروشگاه خواهد شد.

لیست مزائده ها


4- پشتیبانی از داشتن چندین برنده (به زودی اضافه خواهد شد)

افزونه مزائده ناپ فارسی به گونه‌ای طراحی شده است که توانایی داشتن چندین برنده برای یک مزائده را داشته باشد. به عنوان مثال اگر صاحب فروشگاه تصمیم بگیرد که برای یک مزائده سه برنده می‌تواند وجود داشته باشد، در پایان ان مزائده سه نفر اولی که بیشترین قیمت را پیشنهاد داده‌اند به عنوان برنده انتخاب می‌شوند (با توجه به شرایظ از قبل تعیین شده توسط صاحب فروشگاه).


5-پیشنهاد خودکار (به زودی اضافه خواهد شد)

پیشنهاد خودکار یکی از امکانات جدید در سیستم‌های مزائده امروزی هستند. مشتری نیاز ندارد تا تمام روز به فروشگاه سر زده و پیشنهاد خود را به‌روز رسانی کند. مشتری می‌تواند با تعیین بودجه خود و حداقل مقدار افزایش به صورت خودکار برای مزائده مشخص شده قیمت پیشنهاد کند.


6-صفحه محصولات مزائده

افزونه مزائده ناپ فارسی این قابلیت را دارد تا به منو فروشگاه شما "صفحه محصولات مزائده" را اضافه کند که با کلیک بر روی آن گزینه به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که تمام محصولات موجود برای مزائده در آن قابل مشاهده هستند. صاحب فروشگاه می‌تواند این صفحه را در پنل مدیریت برای فروشگاه فعال کرده و تنظیماتی مانند "اندازه صفحه پویا" را انجام دهد.

صفحه مزائده


7-پشتبیانی از تاریخچه پیشنهادات

این افزونه تاریخچه‌ای از پیشنهادهای مشتری را برای او ذخیره می‌کند. مشتری می‌تواند این تاریخچه را با رجوع به حساب کاربری خود مشاهده کند. این امرا برای مشاهده پیشنهاد‌های قبلی هر مشتری ضروری است.

صفحه تاریخچه


8-اعلان از طریق ایمیل

تمام به‌روزرسانی‌ها برای مزائده‌ها به مشتریان مربوط به آن مزائده از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد. مشتری از وجود یک پیشنهاد جدید برای محصولی که برای آن پیشنهاد داده بود، پایان مزائده، مشخص شدن برنده و منحل شدن مزائده با خبر می‌شود.

اعلان


9-لیست مزائده‌های تحت نظر

با استفاده از این قابلیت مشتریان می‌توانند حتی مزائده‌هایی را که در آن شرکت نمی‌کنند در این لیست قرار داده تا از تغییر وضعیت آن در هر زمان با خبر شوند. این امر باعث می‌شود که مشتریان با مشاهده وضعیت یک مزائده به آنها وارد شوند حتی اگر از قبل چنین تصمیمی را نداشته باشند.

لیست تحت نظر


10-قالب جدای مزائده‌ها از صفحه محصولات

صاحب فروشگاه می‌تواند از قالب‌های جدا از قالب اصلی فروشگاه خود برای صفحات مزائده‌ها استفاده کند. این قالب‌ها نیز می‌توانند به طور کامل شخصی سازی و بومی شوند.

برچسب های محصول
مشتریان ناپ فارسی
مطالب مرتبط محصول
نصب و به‌روزرسانی افزونه‌های فروشگاه ناپ کامرس

در فرایند تولید افزونه برای پلتفرم‌های بزرگی مانند ناپ‌کامرس (nopCommerce) امکان وجود خطا به دلایل مختلف وجود دارد. این نوع خطاها معمولاً بعد از ارائه محصول به مشتریان در زمان استفاده مشخص می‌شوند. بعد از مشخص شدن خطاها، توسعه‌دهندگان افزونه اصلاحات لازم را اعمال کرده و نسخه جدیدی از افزونه را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

آموزش نصب پلاگین (افزونه)

فیلم آموزش نصب پلاگین در ناپ کامرس در ادامه مطلب قرار گرفت.

جهت استفاده از پلاگین های سایت از فیلم زیر استفاده کنید.