فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

اپلیکیشن موبایل xamarin فروشگاه ناپ کامرس (iOS/Android)

اپلیکیشن فروشگاهی قابل ارائه برای فروشگاه ساز ناپ کامرس (همراه با سورس)
تولید کننده: ناپ فور یو
*
8٬200٬000 تومان

در بحث تجارت الکترونیک، در دسترس بودن و دسترسی آسان همواره از مهم‌ترین عوامل موفقیت یک تجارت بوده است. کاربران و مشتریان همواره به دنبال راحتی دسترسی به فروشگاه‌های مورد علاقه خود و روند ثبت سفارش آسان‌تر هستند. از طرفی بر اساس تحقیقات انجام شده نتایج نشان می‌دهند که اکثر کاربران فروشگاه‌های اینترنتی از گوشی همراه خود برای جستجو و انجام خرید خود استفاده می‌کنند. در اکثر فروشگاه‌های ایجاد شده توسط فروشگاه ساز ناپ‌کامرس (nopCommerce) همواره از طراحی‌های واکنش گرا (Responsive) استفاده شده است تا ظاهر فروشگاه‌ها همواره در هر شرایطی قابل قبول و استفاده باشند.


اپلیکیشن‌های تلفن‌های همراه یکی از مهم‌ترین ابزار برای فروشگاه‌های اینترنتی به منظور افزایش فروش محصولات و تجربه کاربری مشتریان خود است. همان‌طور که قبلاً نیز اشاره شده، برد وسیعی از کاربران تمایل دارند که از گوشی همراه خود به منظور انجام خرید اینترنتی استفاده کنند به همین دلیل در اختیار داشتن اپلیکیشن فروشگاه برای گوشی‌های همراه یک امر ضروری در امر تجارت الکترونیک است. صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی با در اختیار داشتن نسخه اپلیکیشن از فروشگاه‌های خود می‌توانند رضایت کاربران خود را جلب کنند، مشتریان و کاربران جدید به فروشگاه خود جلب کنند و احتمال فروش محصولات خود را نیز افزایش دهند.


اپلیکیشن Xamarin برای فروشگاه‌های اینترنتی ناپ‌کامرس (nopCommerce) برای دو پلتفرم IOS و Android قابل استفاده است. این اپلیکیشن با در اختیار قرار دادن کد-منبع (Source-Code) و امنیت بسیار بالا یکی از مناسب‌ترین و بهینه‌ترین گزینه‌ها برای راه‌اندازی اپلیکیشن فروشگاه‌های اینترنتی بر اساس ناپ‌کامرس است.


اپلیکیشن

 


با استفاده از این اپلیکیشن صاحبان فروشگاه می‌توانند بدون استفاده از پنل مدیریت جداگانه، محتوای موجود در اپلیکیشن را کنترل کنند و محصولات خود را در اپلیکیشن به فروش برسانند. تمامی بخش‌های محصولات، دسته‌بندی‌ها، تولید کننده‌ها و مشتریان با فروشگاه اینترنتی به صورت همگام شده هستند و نیاز به قرار دادن و بررسی موارد مشخص شده به صورت جداگانه برای اپلیکیشن وجود ندارد.


اپلیکیشن

 


این اپلیکیشن دارای طراحی و ظاهری کاربرپسند و قابل شخصی سازی است که محصولات فروشگاه‌های اینترنتی را به صورت زیبا به مشتریان ارائه می‌دهد. همچنین در طراحی بخش رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX) راحتی مشتریان و کاربران در نظر گرفته شده است تا استفاده از اپلیکیشن یک امر کاربرپسند باشد.


اپلیکیشن


مزایای اپلیکیشن Xamarin:

1-بهینه

2-سریع و پاسخ گرا

3-سادگی در روند توسعه اپلیکیشن

4-دسترسی آسان‌تر

5-امنیت بالاامکانات اپلیکیشن:

-ظاهری زیبا و شخصی‌سازی شده.

-بنرهای تبلیغاتی مربوط به محصولات، دسته‌بندی‌ها، زیر دسته‌بندی‌ها و تولید‌کنندگان در صفحات ویژه در صفحه اول اپلیکیشن به نمایش درخواهند آمد.

-اپلیکیشن یکپارچه شده با فروشگاه اینترنتی. مرتب‌سازی و فیلتر کردن پیشرفته محصولات در صفحه دسته‌بندی‌ها.

-استفاده از سیستم ثبت نظر و دیدگاه مشتریان.

-نمایش و استفاده از سیستم ویژگی محصولات، مشخصات محصولات و ردیف قیمت‌ها با توجه به موارد موجود در فروشگاه اینترنتی.

-استفاده از سیستم اسکنر بارکد و QR Code.ویژگی اپلیکیشن:

پشتیبانی از نسخه‌های پلتفرم nopCommerce (ناپ‌کامرس).

برچسب های محصول