فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

قالب فروشگاهی اسکرول ناپ کامرس

بسیار کاربردی و مدرن برای فروشگاه های آنلاین است. اگر می خواهید مزایای محصولات خود را به طور کامل ارائه دهید ، این قالب مناسب برای شما است.
ارائه کننده: ناپ فور یو
*
875,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

دمو قالب ناپ کامرس

قالب فروشگاهی اسکرول، یک قالب مناسب برای انواع فروشگاه‌های اینترنتی ایجاد شده توسط فروشگاه ساز اینترنتی ناپ‌کامرس (nopCommerce) است. این قالب به عبارت "زیبایی در عین سادگی" معنی می‌دهد. این قالب توانسته است با حفظ سادگی و ظاهری آراسته، امکانات و ابزارهای ویژه‌ای را برای نمایش محصولات، اطلاعات و دسته‌بندی‌های فروشگاه به زیباترین و شکیل‌ترین شیوه ممکن فراهم آورد. صاحبان فروشگاه می‌توانند انواع محصولات و خدمات را با استفاده از این قالب به مشتریان خود ارائه کرده و تجربه کاربری را برای مشتریان لذت‌بخش کنند.نمونهاین قالب به صورت پاسخگرا (Responsive) طراحی شده است و به صاحبان فروشگاه اطمینان می‌دهد که مشتریان فروشگاه می‌توانند در هر زمان و با استفاده از هر پلتفرم نمایشی (کامپیوتر شخصی یا PC، لپ‌تاپ، تبلت و گوشی همراه) فروشگاه را بازدید کرده و به خرید خود بپردازند.


امکانات قالب:


- بخش دسته‌بندی‌های صفحه اول ویژه: یکی از جذاب‌ترین بخش‌های ویژه این قالب، بخش دسته‌بندی‌های نمایش داده شده در صفحه اول است. صاحبان فروشگاه با انتخاب دسته‌بندی‌های منتخب خود می‌توانند این دسته‌بندی‌ها را با ظاهری خاص به مشتریان خود نمایش دهند.دسته بندی- نمایش ویژه تصاویر محصولات: در صورتی که تعداد تصاویر محصولات بیش از یک باشد، تصاویر محصولات در این قالب به صورت ستونی و بدون نیاز به لود شدن به صورتی زیبا و چشم‌نواز قابل مشاهده خواهند بود.تصویر محصولات- بخش محصولات پرفروش و محصولات ویژه: در این قالب صاحبان فروشگاه می‌توانند منتخبی از محصولات خود را به عنوان محصولات ویژه و محصولات پرفروش انتخاب کرده و در بخش اختصاصی خود در صفحه اول فروشگاه به نمایش درآورند.محصولات ویژه


ابزارها و افزونه‌های موجود در قالب:


اسلایدر اصلی (Swiper Slider).


افزونه فیلترهای سریع (QuickFilter).

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
پشتیبانی از زبان فارسی و راست به چپبله
مشتریان ناپ فارسی