فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

نمایش محصولات مرتبط وبلاگ و اخبار

نمایش محصولات مرتبط در صفحات بلاگ‌ها، اخبار و موضوعات و نمایش پست‌های مرتبط بلاگ در صفحه جزئیات محصول.
*
700٬000 تومان

این افزونه به صاحبان فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا "محصولات" و پست‌های "بلاگ" و "اخبار" را به یکدیگر نسبت دهند. با نسبت دادن محصولات گوناگون به یک پست بلاگ یا خبر، محصولات نسبت داده شده در پایان پست بلاگ یا خبر به نمایش درخواهند آمد تا مشتریان بتوانند از پست بلاگ یا خبر به صفحه محصول مراجعه کنند.


همچنین پست‌های بلاگ و اخبار نسبت داده شده به یک محصول در پایان صفحه جزئیات محصول به نمایش درخواهد آمد تا مشتریان بتوانند به پست بلاگ یا خبر مورد نظر مراجعه کنند که مرتبط با محصول است.این افزونه مناسب برای فروشگاه‌هایی است که مطالب آموزشی و / یا اخبار قابل توجهی در رابطه با محصولات موجود در فروشگاه در آرشیو اخبار و وبلاگ خود دارند. در این صورت مشتریان نیازی ندارند برای پیدا کردن آموزش‌ها و اخبار مرتبط یک محصول در فروشگاه به جستجو بپردازند.


امکانات افزونه:

- قرار دادن فهرست محصولات مرتبط در صفحات پست بلاگ، اخبار و موضوعات.

- قرار دادن فهرست پست‌های بلاگ، اخبار مرتبط در صفحه جزئیات محصول.

- امکان مشخص کردن حداکثر تعداد محصولات نمایش داده شده در صفحه پست بلاگ‌ها و اخبار.

- امکان مشخص کردن حداکثر تعداد پست‌های بلاگ و اخبار نمایش داده شده در صفحه جزئیات محصول.

 


ویژگی‌های افزونه:

پشتیبانی از نسخه  پلتفرم nopCommerce.

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

وبلاگ پیشرفته ناپ کامرس

108٬000 تومان
مطالب مرتبط محصول
آموزش نصب پلاگین (افزونه)

فیلم آموزش نصب پلاگین در ناپ کامرس در ادامه مطلب قرار گرفت.

جهت استفاده از پلاگین های سایت از فیلم زیر استفاده کنید.

5 نکته به منظور افزایش SEO فروشگاه اینترنتی

کیفیت سئو (SEO) یک فروشگاه اینترنتی امر بسیار مهمی است. برای افزایش کیفیت SEO نکات زیادی وجود دارد که صاحبان فروشگاه و تجارت باید به آنها دقت کنند. در این مقاله پنج نکته کلی به منظور افزایش کیفیت SEO فروشگاه به شما معرفی خواهد شد.

نصب و به‌روزرسانی افزونه‌های فروشگاه ناپ کامرس

در فرایند تولید افزونه برای پلتفرم‌های بزرگی مانند ناپ‌کامرس (nopCommerce) امکان وجود خطا به دلایل مختلف وجود دارد. این نوع خطاها معمولاً بعد از ارائه محصول به مشتریان در زمان استفاده مشخص می‌شوند. بعد از مشخص شدن خطاها، توسعه‌دهندگان افزونه اصلاحات لازم را اعمال کرده و نسخه جدیدی از افزونه را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

راهنمای بهینه‌سازی سئو فروشگاه اینترنتی ناپ‌کامرس – بخش اول
بهینه‌سازی سئو برای تمامی وب‌سایت‌ها مهم است. ولی سئو مؤثر و بهینه‌شده برای فروشگاه‌های اینترنتی و تجارت‌های الکترونیکی از اهمیت خاصی برخوردار است. در ادامه این پست در رابطه با ماهیت سئو و روش‌های بهینه‌سازی سئو فروشگاه‌های اینترنتی ایجاد شده توسط فروشگاه ساز ناپ‌کامرس (nopCommerce) صحبت خواهد شد.