فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

مدیریت خطای 404 ناپ کامرس (Redirect Plugin)

گوگل به وب سایت هایی که صفحات آنها خطای 404 می دهد امتیاز پایین تری در سئو می دهد. با این افزونه این صفحات را مدیریت کنید.
تولید کننده: فاکس نت سافت
*
568,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

گوگل به وب سایت هایی که صفحات آنها خطای 404 می دهد امتیاز پایین تری در سئو می دهد. با این افزونه این صفحات را مدیریت کنید.
پلاگین به شما اجازه می دهد تا هر گونه تغییر مسیرهای URL را مدیریت کنید (به عنوان مثال کد 301,302,303). همچنین شما می توانید هر URL با هر وضعیتی از کد بنویسید.

امکانات:
1. امکان افزودن آدرس ها در جدول و همچنین نمایش وضعیت تغییرات در صفحه ویرایش محصول
2. فعال کردن ثبت کد خطای HTTP 404 را داشته باشید، شما می توانید لیستی از URL های بد را داشته باشید و این مشکل را حل کنید.
3. ثبت تغییر آدرس محصولات در جدول رخداد(log) و تغییر مسیر خودکار آدرس های قدیمی بر روی آدرس جدید

4. انتقال Redirect آدرس های خطا به صفحه محصول یا صفحات مختلف فروشگاه

در صورتی که شما سایتی از قبل داشته اید و تمایل به انتقال به ناپ کامرس را دارید و می خوایید صفحات شما در گوگل حفظ شود از این افزونه استفاده کنید.

مناسب ناپ کامرس می باشد.

افزونه ریدایرکت ناپ کامرس

مشتریان ناپ فارسی
مطالب مرتبط محصول
5 نکته به منظور افزایش SEO فروشگاه اینترنتی

کیفیت سئو (SEO) یک فروشگاه اینترنتی امر بسیار مهمی است. برای افزایش کیفیت SEO نکات زیادی وجود دارد که صاحبان فروشگاه و تجارت باید به آنها دقت کنند. در این مقاله پنج نکته کلی به منظور افزایش کیفیت SEO فروشگاه به شما معرفی خواهد شد.

ناهماهنگی در اطلاعات اتصال به پایگاه داده فروشگاه ناپ کامرس

اگر بعد از نصب فروشگاه یا بعد از اعمال تغییرات یکی از خطاهایی مانند "An error occurred while starting the application" یا "HTTP Error 500.19 - Internal Server Error" به نمایش در می‌آیند و راه‌اندازی مجدد برنامه نیز تأثیری در حل خطاهای به وجود آمده نداشته است، این امکان وجود دارد که بعد از اعمال تغییرات در تنظیمات اتصال به پایگاه داده فروشگاه اشکالی به وجود آمده باشد.

فعال‌سازی فرایند ثبت وقایع و لاگ فروشگاه

اگر بعد از نصب فروشگاه یا بعد از اعمال تغییرات یکی از خطاهایی مانند "An error occurred while starting the application" یا "HTTP Error 500.19 - Internal Server Error" به نمایش در می‌آیند و بعد از بررسی موارد ممکن همچنان مشکل قابل تشخیص نباشد، صاحبان فروشگاه باید از طریق فایل‌های ثبت وقایع و لاگ، وضعیت کنونی فروشگاه و پیغام کامل خطای به وجود آمده را بررسی کنند.

سطح دسترسی لازم به منظور ایجاد فروشگاه ناپ‌کامرس

یکی از دلایلی که باعث می‌شود در هنگام نصب یا بعد از نصب یک فروشگاه nopCommerce صفحه خطا به نمایش درآید، عدم امکان دسترسی ناپ‌کامرس و IIS به فایل‌های لازم فروشگاه است.