فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

قالب فروشگاهی مارکت ناپ کامرس

بسیار کاربردی و مدرن برای فروشگاه های آنلاین است. اگر می خواهید مزایای محصولات خود را به طور کامل ارائه دهید ، این قالب مناسب برای شما است.
ارائه کننده: ناپ فور یو
*
1,125,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

دمو قالب ناپ کامرس

قالب فروشگاهی مارکت، یک قالب مناسب برای انواع فروشگاه‌های اینترنتی ایجاد شده توسط فروشگاه ساز اینترنتی ناپ‌کامرس (nopCommerce) است. این قالب به منظور استفاده در انواع فروشگاه‌های اینترنتی، با انواع محصولات و خدمات طراحی شده است. امکانات و ابزارهای موجود در این قالب به گونه‌ای طراحی شده‌اند که این قالب را به صورت ویژه‌ای مناسب برای استفاده در فروشگاه‌های بزرگ با تعداد محصولات بالا می‌کند. صاحبان فروشگاه می‌توانند انواع محصولات خود را با استفاده از ابزارهای خاص این قالب در بهترین شیوه ممکن به مشتریان خود نمایش داده و از این مورد اطمینان کسب کنند که مشتریان و بازدید کنندگان فروشگاه از محصولات مهم فروشگاه بازدید کنند. در طراحی این قالب از Bootstrap 4 استفاده شده که باعث می‌شود قالب از استاندارهای جهانی روز دنیا پیروی کرده و عملیات شخصی‌سازی قالب نیز بسیار آسان‌تر شود.نمونهطراحی قالب به صورت پاسخگرا (Responsive) می‌باشد. مشتریان فروشگاه می‌توانند در هر زمان و با استفاده از هر پلتفرم نمایشی (کامپیوتر شخصی یا PC، لپ‌تاپ، تبلت و گوشی‌های همراه) از فروشگاه بازدید کرده و تجربه کاربری کامل و لذت بخشی داشته باشند.


امکانات قالب:

- بنرهای تبلیغاتی صفحه اصلی: صاحبان فروشگاه می‌توانند در صفحه اصلی فروشگاه خود از بنرهای تبلیغاتی دلخواه به منظور معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده کنند. این بنرها با ظاهری چشم‌نواز در صفحه اصلی فروشگاه به نمایش درخواهند آمد تا مشتریان فروشگاه را به بازدید از محصولات و خدمات تشویق کنند.بنرها- بخش محصولت ویژه: صاحبان فروشگاه می‌توانند دست‌چینی از محصولات فروشگاه خود را انتخاب کرده و به عنوان محصولات ویژه فروشگاه در بخشی جداگانه با طراحی زیبا و منحصر به فرد در صفحه اصلی فروشگاه به نمایش درآورند.محصولات ویژهابزارها و افزونه‌های موجود در قالب:


- افزونه بازاریابی خودکار (Marketing Automation).

- افزونه نمایش سریع محصولات (QuickProducts).

- افزونه نمایش سریع (QuickView).

- افزونه فیلترهای سریع (QuickFilter).

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
پشتیبانی از زبان فارسی و راست به چپبله
مشتریان ناپ فارسی