فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

افزونه مهاجرت از پلتفرم Magento به پلتفرم nopCommerce

این افزونه به شما کمک می‌کند تا فروشگاه خود را از پلتفرم Magento به پلتفرم nopCommerce انتقال دهید.
0 تومان

این افزونه محصولات، تصاویر و دسته‌بندی‌های موجود در فروشگاه بر اساس پلتفرم Magento را به فروشگاه جدید بر اساس پلتفرم nopCommerce وارد (Import) می‌کند. این افزونه تمام اطلاعات را به صورت مستقیم از پایگاه داده mysql می‌خواند. با این کار شما توانایی مقایسه بین دو پلتفرم را پیدا کرده تا بهترین گزینه برای تجارت خود را انتخاب کنید.امکانات:


1- توانایی Import محصولات (ویژگی‌های نام، توضیحات محصول، کلمات کلیدی متا، توضیحات متا، عنوان متا، قیمت، طول، وزن، هزینه، گزینه منتشر شده، تاریخ ایجاد، تاریخ به‌روزرسانی، آدرس‌های SEO).


2- توانایی Import دسته‌بندی‌ها (ویژگی‌های نام، توضیحات محصول، توضیحات کامل، SKU، کلمات کلیدی متا، توضیحات متا، عنوان متا، گزینه منتشر شده، گزینه وجود داشتن در منو بالای فروشگاه، آدرس‌های SEO).


3- توانایی Import تصاویر محصولات و دسته‌بندی‌ها.


4- پشتیبانی از قابلیت چند زبانی.


5- پشتیبانی از قابلیت چند فروشگاهی.در این نسخه از Import مشتریان، آدرس مشتریان و سفارش‌ها پشتیبانی نمی‌شود. در صورت نیاز به اضافه شدن بخش‌های نام برده شده با گروه ناپ فارسی تماس برقرار کنید.


پشتیبانی از نسخه 4.0 nopCommerce و 1.9.1.0 Magento.

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

پلاگین پرداخت در محل ناپ کامرس

رایگان

درگاه پرداخت زرین پال

رایگان

درگاه پرداخت NextPay

رایگان

زبان فارسی ناپ کامرس

رایگان
مطالب مرتبط محصول
مجنتو یا ناپ‌کامرس: انتخاب مناسب

آیا فروشگاه ساز مجنتو نسبت به فروشگاه ساز ناپ‌کامرس برتری کامل دارد و تمام تجارت‌های گوناگون باید به دنبال ایجاد فروشگاه‌های خود با استفاده از مجنتو باشند؟ در ادامه به این سؤال پاسخ داده خواهد شد.