فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

قالب Lobels of New York

قالبی زیبا و چشم‌نواز همراه با قابلیت‌های منحصر به فرد به روش طراحی Flat
برای قیمت تماس بگیرید

در چند سال اخیر طراحی قالب‌های وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین تغییرات زیادی کرده است. تحقیقات نشان می‌دهد که کاربران وب‌سایت‌ها ترجیح می‌دهند تا مشخصات و/یا محصولات وب‌سایت را به صورت خلاصه و در یک صفحه مشاهده کنند، تا برای دریافت اطلاعات هر بخش مجبور به تغییر صفحه و انتظار برای بارگذاری صفحه‌های جدید نباشند.


بیشتر وب‌سایت‌های معروف دنیا از این نوع طراحی برای خود استفاده کرده‌اند. یک نمونه بارز فروشگاه معروف Lobels.com است. این فروشگاه با بیش از نیم قرن تجربه فعالیت، از پلتفرم nopCommerce برای ساخت فروشگاه آنلاین خود استفاده می‌کند و برای قالب فروشگاه خود از قالب قرار گرفته شده استفاده می‌کنند.
شما هم می‌توانید از این قالب که به روش طراحی Flat به وجود آمده است برای فروشگاه‌های آنلاین خود استفاده بفرمایید. امکان شخصی‌سازی قالب وجود دارد.


Lobels of New York is a famous butcher shop with over half a century experience. They have decided to use nopCommerce platform for their online store to expand their services. Their online store uses a template with “Flat” design which has been displayed in this post. Templates with Flat design are widely used because of their user-friendly and modern outlooks.

We at NopFarsi provide this template for your nopCommerce based stores. Customization of this template is also available.

پیش نمایش از قالب Lobels

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
نسخه نمایشی فارسیدارای نسخه نمایشی فارسی
برچسب‌های محصول
مشتریان ناپ فارسی
مطالب مرتبط محصول
آموزش نصب قالب فروشگاه nopCommerce

پلتفرم nopCommerce یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های فروشگاه ساز موجود در بازار تجارت الکترونیک است. از ویژگی‌های این پلتفرم می‌توان به منبع-باز (open-source) بودن، دارا بودن مجموعه‌ای از امکانات پیش‌فرض، توسعه‌دهندگان فعال و به روز و پشتیبانی قوی توسط تولیدکنندگان و توسعه دهندگان این پلتفرم اشاره کرد.


یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این پلتفرم که آن را از سایر پلتفرم‌های تولید شده بر اساس ASP.net جدا می‌کند، دارا بود بیش از 1,500 افزونه و 170 قالب (Theme) است.

آموزش تغییر فونت قالب فروشگاه ناپ‌کامرس

یکی  از سؤالات پرتکرار صاحبان و مدیران فروشگاه، نحوه تغییر فونت قالب فروشگاه به مورد دلخواه است. نمایش متن‌های موجود در صفحات فروشگاه با فونت دلخواه صاحب فروشگاه فراینده ساده‌ای است که در این مقاله آموزش داده خواهد شد.