فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

قالب سفارشی ناپ کامرس

فروشگاه شما با استفاده از شکل منحصر به فرد و زیبا بیشتر مورد توجه همه‌گان قرار می‌گیرد. استفاده از قالب‌های خاص و طراحی شده برای فروشگاه شما روشی مطمئن برای ایجاد تمایز است.
تولید کننده: ناپ فارسی
تماس برای قیمت

قالب سفارشی

 

یکی از موارد مهم در زمینه فروشگاه‌های الکترونیکی و تجارت آنلاین، شکل زیبا و منحصر به فرد فروشگاه است. از آنجایی که اولین جنبه‌ای که نظر مشتریان را به خود جلب می‌کند، شکل ظاهری (قالب) فروشگاه است. فروشگاه با قالبی زیبا و چشم نواز مشتری را راغب می‌کند که در فروشگاه باقی مانده و در بین محصولات آن جستجو کند.

 قالب سفارشی

 

از طرفی طراحی و پیاده‌سازی قالب‌های به روز و زیبا نیاز به آگاهی، دانش و تجربه قابل توجهی دارد. ما در ناپ‌فارسی با داشتن تجربه طولانی در زمینه پیاده‌سازی فروشگاه‌ها و پلتفرم‌های آنلاین این خدمت را برای شما فراهم می‌آوریم. ما با استفاده از به روزترین تکنیک‌ها، قالب خاص و دلخواه شما را طراحی و پیاده‌سازی خواهیم کرد.

 

قالب سفارشی

مطالب مرتبط محصول
طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه‌های اینترنتی از به روزترین روش‌های گسترش تجارت است. در روش‌های سنتی، مشتریان صاحبان تجارت محدود به افرادی بودند که در محدوده فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های آن تجارت فعالیت می‌کردند. درصورتی که صاحبان تجارت قصد داشتند برد مشتریان خود را افزایش دهند، باید هزینه‌های سنگینی را به منظور افتتاح شعبه جدید از فروشگاه خود در منطقه‌ی مورد نظر متقبل می‌شدند.


اما با ورود به عرصه تجارت الکترونیک دیگر چنین موردی صادق نیست. صاحبان تجارت با استفاده از بستر وب می‌توانند محصولات و خدمات خود را به اطلاع برد وسیعی از مشتریان رسانده و از سراسر دنیا مشتری جذب کنند همچنین با کسب اطلاعات مشتریان خود در فروشگاه هزینه‌های تبلیغات بسیار کاهش پیدا کرده و سود صاحبان تجارت افزایش پیدا می‌کند.

 

آموزش نصب قالب فروشگاه nopCommerce

پلتفرم nopCommerce یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های فروشگاه ساز موجود در بازار تجارت الکترونیک است. از ویژگی‌های این پلتفرم می‌توان به منبع-باز (open-source) بودن، دارا بودن مجموعه‌ای از امکانات پیش‌فرض، توسعه‌دهندگان فعال و به روز و پشتیبانی قوی توسط تولیدکنندگان و توسعه دهندگان این پلتفرم اشاره کرد.


یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این پلتفرم که آن را از سایر پلتفرم‌های تولید شده بر اساس ASP.net جدا می‌کند، دارا بود بیش از 1,500 افزونه و 170 قالب (Theme) است.

 

آموزش تغییر فونت قالب فروشگاه ناپ‌کامرس

یکی  از سؤالات پرتکرار صاحبان و مدیران فروشگاه، نحوه تغییر فونت قالب فروشگاه به مورد دلخواه است. نمایش متن‌های موجود در صفحات فروشگاه با فونت دلخواه صاحب فروشگاه فراینده ساده‌ای است که در این مقاله آموزش داده خواهد شد.