فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

قالب Bootstrap پیشرفته

قالبی ساده و کاربرپسند با امکانات پیشرفته.
780,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

قالب جدید Bootstrap پیشرفته یک قالب با ظاهری ساده و کاربرپسند است که مناسب فروشگاه‌های جدید و نوپا هستند. همان‌طور که از نام این قالب مشخص است، در طراحی این قالب  از کتابخانه قدرتمند Bootstrap استفاده شده است. کتابخانه یاد شده واکنش گرا بودن (Responsive) قالب را تضمین کرده و امکانات فراوان دیگری در اختیار صاحبان فروشگاه به منظور ایجاد تغییرات و شخصی‌سازی قالب قرار می‌دهد.


این قالب مناسب افرادی هستند که قصد دارند قالبی به عنوان یک پایه محکم تهیه کرده و ظاهر و امکانات آن قالب را متناسب با خواسته‌های خود تغییر داده و شخصی‌سازی کنند. محبوبیت و فراوانی Bootstrap به این معنی است که افراد زیادی از این کتابخانه آگاهی فراوان داشته و امکان شخصی‌سازی قالب را دارند.

جهت مشاهده نمونه دمو قالب از لینک‌های زیر استفاده فرمایید:


امکانات قالب:

- پشتیبانی کامل از زبان‌های راست به چپ (مانند فارسی).

- پشتیبانی از مرورگرهای مطرح دنیا.

- قابلیت اعمال تغییرات در ساختار قالب و شخصی‌سازی.


ویژگی‌های افزونه:

پشتیبانی از نسخه 4.20 پلتفرم nopCommerce.

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
پشتیبانی از زبان فارسی و راست به چپبله
مشتریان ناپ فارسی
مطالب مرتبط محصول
آموزش تغییر فونت قالب فروشگاه ناپ‌کامرس

یکی  از سؤالات پرتکرار صاحبان و مدیران فروشگاه، نحوه تغییر فونت قالب فروشگاه به مورد دلخواه است. نمایش متن‌های موجود در صفحات فروشگاه با فونت دلخواه صاحب فروشگاه فراینده ساده‌ای است که در این مقاله آموزش داده خواهد شد.

آموزش نصب قالب فروشگاه nopCommerce

پلتفرم nopCommerce یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های فروشگاه ساز موجود در بازار تجارت الکترونیک است. از ویژگی‌های این پلتفرم می‌توان به منبع-باز (open-source) بودن، دارا بودن مجموعه‌ای از امکانات پیش‌فرض، توسعه‌دهندگان فعال و به روز و پشتیبانی قوی توسط تولیدکنندگان و توسعه دهندگان این پلتفرم اشاره کرد.


یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این پلتفرم که آن را از سایر پلتفرم‌های تولید شده بر اساس ASP.net جدا می‌کند، دارا بود بیش از 1,500 افزونه و 170 قالب (Theme) است.