فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

پلاگین Nop Attachments - الصاق فایل به محصولات

مناسب برای الصاق فایل به صفحه محصولات است. این فایل شامل فیلم و تصاویر و .. می باشد. و به معرفی محصولات و ویژگی آنها کمک می کند. ضمیمه کردن فایل یا ویدئو به محصولات است.
ارائه کننده: ناپ تمپلیت
*
187,500 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

مناسب برای الصاق فایل به صفحه محصولات است. این فایل شامل فیلم و تصاویر و .. می باشد. و به معرفی محصولات و ویژگی آنها کمک می کند.

این فایل شامل هر چیزی می باشد برای مثال امکان افزودن فایل سایز بندی محصول به فروشگاه ساز ناپ کامرس فراهم است. یا امکان ارائه مشخصات محصول برای مشتری امکان پذیر می باشد.

پلاگین پیوست برای ناپ کامرس به شما اجازه می دهد تا فایل یا ویدئو را به یک یا تعداد زیادی محصول در فروشگاه خود اضافه نمایید. انواع ویژگی هایی که این پلاگین پیشنهاد می دهد به آسانی می تواند از طریق پنل مدریت تنظیم شود.

ویژگی ها

  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • پشتیبانی از نسخه 3.5 تا 4.30 ناپ کامرس
  • Responsive Design
مشتریانی که از موارد زیر هم خریداری کرده‌اند
مشتریان ناپ فارسی
مطالب مرتبط محصول
نصب و به‌روزرسانی افزونه‌های فروشگاه ناپ کامرس

در فرایند تولید افزونه برای پلتفرم‌های بزرگی مانند ناپ‌کامرس (nopCommerce) امکان وجود خطا به دلایل مختلف وجود دارد. این نوع خطاها معمولاً بعد از ارائه محصول به مشتریان در زمان استفاده مشخص می‌شوند. بعد از مشخص شدن خطاها، توسعه‌دهندگان افزونه اصلاحات لازم را اعمال کرده و نسخه جدیدی از افزونه را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.