فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

خدمات پست‌بار

خدمات پست‌بار
پست‌بار یک سامانه نوظهور است که نقش باجه مجازی پست ملی کشور را ایفا می‌کند. این سامانه سرویس‌های پست را از مراکز محلی به درب منازل و فروشگاه‌ها آورده است. با استفاده از سرویس این سامانه مشتریان پست دیگر نیاز به مراجعه حضوری برای ارسال مرسوله‌های خود ندارند. به راحتی بسته‌های خود را آماده کنید و با ثبت سفارش در این سامانه بسته‌های خود را درب منزل یا فروشگاه خود به مسئولان پست تحویل دهید.
دیگر نیاز به صرف هزینه و وقت برای انتقال بسته‌های خود به صورت فیزیکی به مراکز پست نیست. با استفاده از این سامانه هزینه‌های میانی باربری‌های گوناگون و زمان اضافی برای انتقال بسته‌ها از باربری به سرویس پست را از میان بردارید.


این سامانه به خصوص برای فروشگاه‌هایی که بسته‌های پستی فراوانی را برای مشتریان خود در سراسر کشور ارسال می‌کنند بسیار مفید است. دیگر نیاز به جمع کردن چندین بسته در طی چندین روز و ارسال آنها به صورت فیزیکی نیست. با سفارش در زمان کاری، بسته‌ها را در همان روز درب فروشگاه تحویل مسئول پست دهید و با سیستم بیمه، با خیالی راحت به تجارت خود بپردازید.


شما می‌توانید با لینک به سامانه پست‌بار مراجعه کنید.


گروه ناپ‌فارسی مسئول تولید و توسعه فروشگاه آنلاین پست‌بار است. این سامانه بر اساس پلتفرم nopCommerce طراحی و پیاده‌سازی شده‌اند.

ما را از نظرات خود آگاه فرمایید.