فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

افزونه فرم ساز پیشرفته ناپ‌کامرس

ایجاد فرم‌های پیشرفته با امکانات و ابزارهای متنوع
تولید کننده: ناپ فارسی
*
1,080,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

کسب اطلاعات یکی از مهم‌ترین موارد ممکن در امر تجارت الکترونیک است. صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی همواره در تلاش هستند تا اطلاعات مختلفی را از مشتریان خود کسب کنند. به منظور کسب این اطلاعات صاحبان فروشگاه نیازمند استفاده از ابزاری هستند که به آنها قابلیت ایجاد، دریافت و ذخیره اطلاعات درخواستی از مشتریان را بدهد. از آنجایی که هر فروشگاه اینترنتی خدمات و محصولات متنوع و مخصوص به خود را ارائه می‌دهد، این ابزار باید قابلیت دریافت انواع اطلاعات شخصی‌سازی شده را نیز داشته باشند.


فرم‌های اینترنتی یکی از بهترین و مؤثرترین ابزارهای موجود جهت دریافت انواع اطلاعات شخصی‌سازی شده هستند. در حالت معمول جهت ایجاد تنها یک فرم برای فروشگاه‌های اینترنتی، صاحبان فروشگاه باید هزینه قابل توجهی صرف کنند. در فروشگاه‌های اینترنتی ایجاد شده توسط فروشگاه ساز ناپ‌کامرس (nopCommerce) صاحبان فروشگاه می‌توانند با استفاده از این افزونه، تعداد نامحدودی فرم با انواع فیلدهای متنوع ایجاد کرده و با کمترین هزینه، اطلاعات درخواستی را از مشتریان دریافت و ذخیره کنند و در عین حال امکانات فروشگاه خود را نیز افزایش دهند. این افزونه با ارائه برد وسیعی از ابزار و امکانات متنوع اطمینان کسب خواهد کرد که صاحبان فروشگاه بتوانند انواع فرم‌ها با انواع فیلدها را ایجاد کنند. در ادامه قابلیت‌ها و امکانات این افزونه معرفی خواهند شد:


قابلیت‌ها و امکانات افزونه:

1- ایجاد تعداد نامحدودی فرم – صاحبان فروشگاه می‌توانند هر تعداد فرم که نیاز دارند برای صفحات گوناگون فروشگاه ایجاد کرده و فیلدهای اطلاعات مخصوص به هر فرو را برای آنها قرار دهند تا مشتریان بتوانند با توجه به درخواست‌ها و نیازهای خود فرم‌های مخصوص را تکمیل کنند.


2- امکان انتخاب شکل ظاهری فرم‌ها – این افزونه 3 شکل ظاهری برای هر یک از فرم‌ها در اختیار صاحبان فروشگاه قرار خواهد داد. صاحبان فروشگاه می‌توانند از بین 3 شکل ظاهری (تم، قالب) از پیش طراحی شده برای فرم‌ها، یک مورد را انتخاب کرده تا فرم به همان صورت نمایش داده شود. فرم‌ها می‌توانند به شکل‌های سربرگ‌بندی شده یا تب‌بندی (Tab) شده، یک ستونه و دو ستونه نمایش داده شوند.


3- امکان استفاده از پیام موافق با قوانین – صاحبان فروشگاه می‌توانند برای فرم‌های دلخواه پیغام موافق با قوانین شخصی‌سازی شده ایجاد کنند تا مشتریان قبل از تکمیل فرم پیغام را مطالعه کرده و در صورت توافق به تکمیل فرم ادامه دهد.


4- امکان استفاده از کپچا (Captcha) – صاحبان فروشگاه می‌توانند جهت جلوگیری از سوءاستفاده ربات‌ها از فرم‌های موجود در فروشگاه، گزینه استفاده از کپچا را برای هر کدام از فرم‌ها فعال کرده تا مشتریان قبل از ارسال فرم مشخص شده نیاز به تأیید هویت خود داشته باشند.


5- امکان مشخص کردن دسترسی به فرم بر اساس نقش کاربری – صاحبان فروشگاه می‌توانند سطح دسترسی به هر یک از فرم‌ها را با توجه به نقش کاربری مشتریان محدود کنند.


6- امکان ایجاد فیلد‌های اطلاعاتی شخصی‌سازی شده برای هر فرم – صاحبان فروشگاه می‌توانند برای هر یک از فرم‌ها فیلدهای اطلاعاتی متنوع ایجاد کنند. این فیلدها با توجه به موارد انتخاب شده توسط صاحبان فروشگاه نوع خاصی از اطلاعات را دریافت خواهند کرد. همچنین صاحبان فروشگاه می‌توانند برای هر یک از فیلدهای اطلاعاتی الگوی اطلاعاتی خاصی را مشخص کنند تا مشتریان بتوانند فقط اطلاعات با الگوهای مشخص شده را وارد کنند. انواع فیلدهای اطلاعاتی عبارت‌اند از:

- اعداد صحیح

- اعداد اعشاری

- متن

- تاریخ و ساعت

- تاریخ

- ساعت

- ویرایشگر

- چک باکس

- گزینه‌های انتخابی

- فایل تصویری

- آپلود فایل


7- امکان بررسی وضعیت و ارسال پاسخ به فرم‌های ارسال شده – صاحبان فروشگاه می‌توانند وضعیت فرم را از ارسال شده به بررسی، تأیید و رد تغییر دهند و نتیجه بررسی‌های انجام شده را به مشتریان ارسال کنند.


8- مشاهده فرم‌های تکمیل شده – مشتریان فروشگاه می‌توانند در بخش مدیریت حساب کاربری خود، به فرم‌های تکمیل شده دسترسی داشته باشند و نتیجه بررسی‌های انجام شده و پاسخ مدیریت به فرم ارسال شده را بررسی کنند.

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند
مشتریان ناپ فارسی