فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

اپلیکیشن‌ساز اندروید فروشگاه ناپ‌کامرس

با استفاده از اپلیکیشن‌ساز فروشگاه ناپ‌کامرس (nopCommerce) صاحبان فروشگاه می‌توانند از کمتر از 10 دقیقه برای فروشگاه اینترنتی خود اپلیکیشن اندروید تلفن همراه ایجاد کنند.در این قسمت برخی از سؤالات پرتکرار در رابطه با این اپلیکیشن‌ساز پاسخ داده خواهد شد تا شما مشتریان عزیز بتوانید با اطلاعات کامل به خرید خود بپردازید.


هزینه ساخت اپلیکیشن به همراه پشتیبانی 3 ماهه به مبلغ 490,000 تومان می باشد، که بعد از سه ماه با مبلغ صد هزار تومان قابل تمدید تا یک سال است. مشتریان قبلی ناپ فارسی جهت دریافت کد تخفیف ده درصدی با ما تماس حاصل نمایند

راهنما
راهنما
راهنما
راهنما
راهنما
راهنما
راهنما
راهنما
, راهنما

خیر، اپلیکیشن‌ساز مربوط به پلتفرم فروشگاه ساز رایگان ناپ‌کامرس (nopCommerce) است و فقط فروشگاه‌هایی که بر اساس پلتفرم ناپ‌کامرس ساخته شده باشند را پشتیبانی می‌کند.

خیر، تمام فرایند ساخت اپلیکیشن به صورت خودکار بوده و کوچک‌ترین نیازی به دانش ساخت اپلیکیشن وجود نخواهد داشت.

برای ثبت سفارش چهار مورد به عنوان اطلاعات اولیه لازم است که باید از طرف صاحب فروشگاه مشخص شود. صاحب فروشگاه اول فایل لوگوی اپلیکیشن و صفحه ورود (splash logo) را بارگذاری می‌کند. سپس رنگ‌بندی محیط اپلیکیشن را مشخص می‌کند. مرحله بعد مشخص کردن نام اپلیکیشن است. در آخر آدرس فروشگاهی که اپلیکیشن قرار است بر اساس آن ساخته شود. بعد از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز صاحب فروشگاه باید سفارش خود را ثبت کند.بعد از ثبت سفارش، اپلیکیشن در مدت زمانی کمتر از 10 دقیقه ساخته و ارسال خواهد شد.

بعد از تحویل اپلیکیشن به مشتری با توجه به نوع تعرفه انتخاب شده، مدت زمانی به عنوان پشتیبانی در نظر گرفته خواهد شد که در این مدت زمان هر گونه به روز رسانی منتشر شده برای اپلیکیشن در دسترس خواهد بود. و درصورت وجود خطا مشکل برطرف خواهد شد.

خیر، اپلیکیشن فروشگاه بعد از اتمام دوره زمانی تعرفه همچنان کار خواهد کرد. تنها تفاوت این است که بعد از اتمام مدت پشتیبانی تعرفه، به روز رسانی جدیدی برای اپلیکیشن انتشار نخواهد یافت.

بله. در مدت زمان پشتیبانی امکان تغییر آیکون ، رنگبندی و اطلاعات تماس وجود دارد. این اطلاعات در یک روز دو مرتبه قابل تغییر است.

باید تعرفه جدید خریداری شود. تعرفه‌های اپلیکیشن‌ساز به عنوان تعرفه‌های خدماتی هستند و به منظور افزایش طول مدت این خدمات، در دوره‌های مشخص تعرفه باید باز خریداری شود.

بله، اپلیکیشن‌های ساخته شده بر اساس استانداردهای روز هستند و قابلیت انتشار در تمام بازارها و مارکت‌های شناخته شده اندروید مانند کافه بازار و مایکت را دارند.

خیر، قابلیت مولتی-دامین برای اپلیکیشن‌ها وجود ندارد و برای هر فروشگاه باید اپلیکیشن جداگانه خریداری شود.

اپلیکیشن ساخته شده بر اساس فروشگاهی است که آدرس آن در زمان ثبت سفارش وارد شده است. تمامی روش‌های پرداخت، روش‌های ارسال و درگاه‌های پرداخت موجود در فروشگاه اینترنتی، در اپلیکیشن قابل استفاده خواهند بود. همچنین محصولات، قیمت‌ها، ویژگی‌های محصولات نیز قابل مشاهده هستند.

اپلیکیشن‌های ساخته شده توسط اپلیکیشن‌ساز همگی بر اساس زبان native هستند. و از web view و ... استفاده نم یکند.

بله، با مراجعه به این لینک شما می‌توانید محصول نمونه از اپلیکیشن‌ساز ناپ‌کامرس را مشاهده بفرمایید.

تصویر شروع برنامه اولین صفحه ای است که بعد از بازکردن برنامه نمایش داده می شود.
این تصویر می تواند شامل لوگو و نام برند شما باشد.
اندازه تصویر 608 * 1080 می باشد.