فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

افزونه فرمول محاسبه قیمت بر اساس ویژگی

محاسبه قیمت محصولات با استفاده از فرمول از ویژگی های محصول می باشد.
ارائه کننده: ناپ فارسی
650,000 تومان

یک محصول می‌تواند ویژگی‌های زیادی داشته باشد که در هنگام تعریف آن محصول این ویژگی‌ها باید به آن نسبت داده شود. پلتفرم nopCommerce به صورت پیش‌فرض این قابلیت را دارد تا در ازای هر ویژگی مقدار ثابتی به قیمت پایه محصول اضافه شود.


در بعضی از موارد مدیران فروشگاه نیاز به انعطاف‌پذیری بیشتری برای تعریف قیمت یک محصول دارند، مانند مواردی که محصولات ویژگی‌های زیادی داشته و قیمت نهایی یک محصول با انتخاب ترکیبی از این ویژگی‌های محاسبه می‌شود.


با استفاده از این افزونه مدیر فروشگاه می‌تواند با استفاده از ویژگی‌های تعریف شده برای محصولات و قیمت‌های اختصاص داده شده به آنها، یک فرمول ساخته تا با توجه به ترکیب ویژگی‌های انتخاب شده توسط مشتری قیمت نهایی محصول توسط عملیات‌های پایه ریاضی مشخص شوند.


به عنوان نمونه:

فرض کنید فروشگاهی خدمات بیمه شخص ثالث خودرو را برای مشتریان خود فراهم می‌آورد. مدیر فروشگاه با تعریف ویژگی‌های انتخابی و نسبت دادن آنها به این محصول می‌تواند این خدمت را تعریف کند. ولی محاسبه هزینه نهایی این خدمت تنها با مشخص شدن نوع ویژگی‌ها مقدور نیست. قیمت نهایی این خدمت با انتخاب تمام ویژگی‌ها و محاسبه ریاضی و فرمول گونه آنها امکان‌پذیر است. این افزونه مقادیر ویژگی‌های مشخص شده را دریافت کرده و در فرمول تعریف شده قرار می‌دهد تا قیمت نهایی را محاسبه کرده و به نمایش در آورد.


امکانات افزونه:

- امکان محاسبه قیمت با استفاده از ویژگی‌های محصول با تعداد نامحدود.

- امکان استفاده از عملیات‌های چهارگانه ریاضی در فرمول محاسبه قیمت.

- امکان تعریف قیمت پیش‌فرض برای مواردی که هیچ ویژگی‌ای انتخاب نشود.

- امکان تأثیر تخفیف‌ها در قیمت نهایی محصول.


ویژگی‌های افزونه:

پشتیبانی از نسخه‌های 4.00 و 4.10 و 4.20 پلتفرم nopCommerce.

افزونه اختصاصی ناپ‌فارسی.

مطالب مرتبط محصول
مدیریت قیمت محصولات فروشگاه

قیمت محصولات فروشگاه اینترنتی یکی از مهم‌ترین مقادیری است که باید همواره به روز باقی بماند. مدیریت این مقادیر می‌تواند کار دشواری باشد، مخصوصاً در مواردی که فروشگاه‌های اینترنتی دارای فهرست بزرگی از محصولات باشند. در ادامه برخی از روش‌های مدیریت مؤثر قیمت‌های محصولات فروشگاه را با استفاده از برخی از ابزارهای پیش‌فرض پلتفرم ناپ‌کامرس و افزونه‌ها معرفی خواهیم کرد.

اینستاگرام ناپ فارسی