فروشگاه ساز ناپ کامرس - ناپ فارسی
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

افزونه بارگذاری دسته‌ای تصاویر محصولات

بارگذاری تصاویر محصولات به صورت دسته‌ای.
750,000 تومان

همراه با یکماه پشتیبانی رایگان (شرایط پشتیبانی)

یکی از فرایندهای زمان‌گیر و در عین حال ضروری برای هر فروشگاه اینترنتی، به روز رسانی اطلاعت و تصاویر محصولات و خدمات موجود در فروشگاه است. این امر باعث می‌شود تا نه تنها اطلاعات محصولات بدون استفاده نشوند، بلکه به ظاهر فروشگاه و کاربرپسندی آن نیز کمک می‌کند. در عین حال در فروشگاه‌هایی که تعداد محصولات و تصاویر آنها قابل توجه است این امر می‌تواند بسیار زمان‌گیر باشد.


این افزونه به صاحبان فروشگاه کمک می‌کند تا تصاویر محصولات خود را به صورت دسته‌ای بارگذاری کرده و به روز رسانی کنند. این افزونه یک فایل اکسل با فرمت مشخص را به عنوان ورودی دریافت می‌کند و سپس بر اساس اطلاعات موجود در این فایل تصاویر جدید را جایگذاری تصاویر قدیمی خواهد کرد. در این صورت صاحبان فروشگاه زمان خود را صرف ایجاد یک فایل اکسل کرده و باقی تغییرات به صورت خودکار انجام می‌شود.


موارد موجود در این فایل اکسل به این صورت است:

1- شماره شناسه کالا در انبار (SKU)

2- آدرس تصاویر

در ستون اول هر سطر از فایل اکسل شماره شناسه انبار محصول مورد نظر وارد می‌شود و در ستون‌های بعدی آدرس تصاویری که قرار است برای آن محصول بارگذاری شوند. توجه داشته باشید که تصاویر باید از قبل بر روی سرور وجود داشته باشند و آدرس این تصاویر به عنوان ورودی در فایل اکسل استفاده می‌شود.


امکانات افزونه:

- به روز رسانی تصاویر محصولات به صورت گروهی.

- امکان استفاده از آدرس فیزیکی یا آدرس URL تصاویر.


ویژگی‌های افزونه:

پشتیبانی از نسخه 3.90 تا 4.30 پلتفرم nopCommerce (ناپ‌کامرس).

برچسب‌های محصول
مشتریان ناپ فارسی